קיה ויונדאי מככבות בסקר האמינות של J.D POWER

צמד הקוריאניות, קיה במיוחד, מככבות בסקר האמינות/שביעות הרצון IQS של חברת מחקרי השוק J.D POWER.

קיה אופטימה 2016 החדשה
קיה במפגן מרשים של אמינות בסקר J.D POWER.

כבכל שנה, חברת מחקרי השוק J.D POWER מפרסת את סקר ה-IQS – Initial Quality Study שלה הסוקר את מספר התלונות/תקלות וקשיי תפעול שדווחו ע"י הלקוחות ב-90 ימי הבעלות הראשונים על הרכב.

 

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

כבר שלוש שנים ברציפות שפורשה נמצאת בראשות הטבלה, אך בסקר 2015 הכוכבת הראשית היא קיה. לא רק שקיה נמצאת במקום השני הכללי אלא כל הדגמים שלה המשווקים בארה"ב (למעט הפורטה) נמצאים בשלישייה הראשונה של הסגמנט בו הם מתחרים כאשר קיה סול וקיה סורנטו, מובילים את הסגמנט בו הם מתחרים.  

 

גם יונדאי הקוריאנית – מקום רביעי - טומנת את ידה בצלחת כאשר שני דגמים שלה, יונדאי אקסנט ויונדאי טוסון, תפסו את המקומות הראשונים בסגמנט בו הם מתחים ויונדאי סנטה במקום השני לאחר הסורנטו של קיה.

 

למרות שיפור כולל בממוצע התלונות של כלל תעשיית הרכב (הציון הוא מספר תלונות ל-100 רכבים), לראשונה מזה 29 שנים בהם נערך הסקר, תעשיית הרכב היפנית נמצאת מתחת לממוצע הכללי כאשר רק 4 מותגים יפנים, אינפיניטי, טויוטה, לקסוס והונדה, רשמו ציון טוב יותר מהממוצע הכללי.

 

סקר אמינות JD POWER 2015

 

כמו בשנים עברו, עיקר התלונות הן פחות בנושאי אמינות מכנית ויותר בתחומי הנדסת האנוש והאלקטרוניקה, בפרט מערכות מולטימדיה ותפעול קולי. " מכשירים סלולריים למדו את הצרכנים איך תפעול פשוט ואינטואיטיבי צריך להיות, תעשיית הרכב מצד שני עדיין נאבקת בכדי ליצור מערכות פשוטות וקלות לתפעול", כך מציינים ב-J.D POWER. זו ככל הנראה הסיבה העיקרית שהחל משנה הבאה, כמעט כל יצרני הרכב יחלו להציע ברכבים החדשים שלהם את מערכות ההפעלה לרכב של אפל וגוגל. מערכות אלו אמנם לא מחליפות את המערוכת של יצרני הרכב אך הן מאפשרות תפעול פשוט ואינטואיטיבי יותר לשמיעת מוזיקה, ניווט או ניהול שיחות ברכב.

 

סקר IQS של שנת 2015 כלל כ-84,000 רכבים חדשים כאשר בעלי הרכב ענו על 233 שאלות שחולקו לשמונה קטגוריות עיקריות. כל הדגמים המופיעים ברשימה, חייבים להשיג ניקוד מעל הממוצע בכדי להיכלל ברשימה, זו הסיבה לדוגמה ששברולט ספארק היא המכונית העירונית היחידה שמופיעה בסגמנט.  

 

 

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות