קיה סורנטו החדש 2015 - תמונות ראשונות

קיה חושפ תמונות ראשונות של הסורנטו 2015 החדש, גדול ומרווח יותר לנוסעים, מעוצב ויוקרתי יותר.

2015 קיה סורנטו החדש

אלו הן התמונות הראשונות של קיה סורנטו 2015 החדש, דור שלישי לרכב הפנאי הגדול של קיה. קיה תציג רשמית את הדגם בסוף חודש אוגוסט עבור שוק הבית הדרום קוריאני ובתחילת חודש אוקטובר בתערוכת פריז, הוא יוצג בגרסתו לשוק האירופאי. הסורנטו החדש ישווק בישראל במהלך המחצית השנייה של 2015, יחד עם הקרניבל החדש שהוצג באפריל השנה.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הסורנטו החדש נושא עיצוב מוצק ובעל נוכחות, בעיקר בזכות הגריל הבולט בחרטומו הנמתח בין פנסי החזית כמיטב העיצוב המודרני של כלי רכב כיום. על עיצוב הדגם היה אחראי סטודיו העיצוב נאם-יאנג של קיה בקוריאה, בשילוב תמיכה של מחלקות העיצוב של קיה בגרמניה וקליפורניה.

 

הסורנטו החדש גדול יותר מהדגם הנוכחי עם תוספת של 90 מ"מ לאורך לכדי אורך של 4,780 מ"מ ותוספת של 80 מ"מ לבסיס הגלגלים לכדי אורך של 2,780 מ"מ. הגובה קוצץ ב-15 מ"מ לכדי 1,685 מ"מ לטובת הפחתת מקדם הגרר. לפי קיה הגידול במידות מבטיח יותר מרווח לנוסעים בכל שלושת שורות המושבים.

 

קיה לא חושפת עדיין תמונה של תא הנוסעים החדש, אך לפי הסקיצה של תא הנוסעים של הסורנטו החדש שקיה חשפה לפני מספר ימים השינוי שם משמעותי עוד הרבה יותר לעומת העיצוב החיצוני. תא הנוסעים החדש בעל עיצוב מודרני ולפי קיה שפע של חומרים רכים ואיכותיים מרכיבים את תא הנוסעים של הסורנטו החדש המתהדר במסך מגע מרכזי גדול למדי (“8) ובמיעוט של כפתורי תפעול בקונסולה המרכזית.

 

 

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (3)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • גל

  לא יודע למה אמרת בנאלי, ברור שכרגע קשה להכריע על העיצוב של הדגם החדש אבל אני נוהג על דגם 2013 ומרוצה מאד מהעיצוב , אני מצפה מאד לראות מה יהיה חדש... בכל אופן לא רק העיצוב קריטי בדגם הזה כי זה גם אחלה רכב לטיולים עם המשפחה

  כתובת URL מקוצרת:
 • Xxx

  אם זה בהתחלה להעתיק מאאודי<br />עכשו זה וולוו מקדימה וטיוטה v 8 מאחורה

  כתובת URL מקוצרת:
 • גד

  משום מה, בסורנטו קיה תמיד בוחרת בעיצוב סטנדרטי ובנאלי - בניגוד לספורטאג' שלה.

  כתובת URL מקוצרת: