קיה סורנטו החדש 2015 – נחשף רשמית

קיה סורנטו החדש גדול, מרווח ואיכותי יותר מבעבר, יוצע עם חמישה מנועי בנזין או דיזל בהספקים של בין 172-270 כ"ס. אצלנו במהלך השנה הבאה.

2015 קיה סורנטו החדש

לאחר שחשפה מוקדם יותר החודש מספר תמונות ופרטים טכניים ראשוניים, קיה הציגה בסוף השבוע האחרון בשוק הבית הדרום קוריאני את הסורנטו 2015 החדש – דור שלישי לרכב הפנאי/קרוסאובר הגדול של החברה. עבור הקהל האירופאי, קיה תציג את הסורנטו החדש בתערוכת פריז הקרובה בתחילת חודש אוקטובר.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כמו הדגם המוחלף, קיה תציע את הסורנטו החדש בגרסאות של חמישה או שבעה מושבים וכן בגרסאות הנעה קדמית או כפולה. חמישה מנועים יוצעו עם הדגם, שלושה מנועי בנזין ושני מנועי טורבו דיזל, בהספקים של בין 172-270 כ"ס. מנועי הבנזין כוללים שני מנועי 2.4 ליטר (אחד עם הזרקת דלק ישירה GDI) וכן מנוע V6 בנפח 3.3 ליטר. היצע מנועי הדיזל כולל שני מנועים: 2.0 ליטר עם 186 כ"ס ו-41.0 קג"מ או 2.2 ליטר עם 205 כ"ס ו-45 קג"מ. כל המנועים עומדים בתקן אירו 6 ומשודכים לתיבת 6 הילוכים אוטו' ולמערכת עצור/סע לחיסכון בצריכת הדלק.

 

בעוד העיצוב החיצוני הוא אבולוציה לדגם הנוכחי, תא הנוסעים זוכה לעיצוב חדש לחלוטין עליו היה אחראי סטודיו העיצוב האירופאי של קיה. השינוי המשמעותי ביותר בתא הנוסעים, מעבר לעיצוב כמובן, הוא בתחום איכות החומרים עם שפע של חומרים איכותיים למראה ורכים למגע המשמשים את תא הנוסעים.

 

 

הסורנטו 2015 החדש מבוסס על פלטפורמה משודרגת של הדגם הנוכחי, קלה יותר וקשיחה יותר לעומת הדגם הנוכחי. עם אורך של 4,780 מ"מ, רוחב של 1,890 מ"מ, גובה של 1,685 מ"מ, הסורנטו החדש גדול יותר מהדגם הנוכחי עם תוספת של 95 מ"מ לאורך, 5 מ"מ לרוחב והפחתה של 15 מ"מ לגובה. למרות הפחתה של 15 מ"מ בגובה, לפי קיה בזכות סידור שונה של כריות המושבים, המרווח לראש טוב יותר ובזכות בסיס גלגלים שהתארך ב-80 מ"מ, לכדי 2,780 מ"מ, גם מרווח הרגליים טוב מבעבר.

 

הסורנטו החדש מציע יותר מקום לא רק לנוסעים אלא גם למטען עם נפח של 605-515 ליטר בהתאם למיקום השורה השנייה. זו מחולקת לשלושה מושבים נפרדים, ביחס של 40/20/40, הנעים על מסילות בנפרד וניתנים לקיפול בנפרד. כיאה לדגם המשמש לא פעם כתחליף למיניוואן, ניתן למצוא כמה עזרים להורים כגון יציאות מיזוג לכל שורות המושבים (יחידה נפרדת לשורה השלישית), שלושה סוגים שונים של שקעי טעינה ליושבי השורה השנייה (כולל USB), וילונות אינטגרליים בדלתות מאחור, קיפול מושבים בלחיצת כפתור, דלת תא מטען חשמלית ועוד.

 

לפי קיה, רבות הושקע בכדי לספק תא נוסעים שקט ונטול רעידות (NVH)ומידת הרעש בתא הנוסעים פחתה בכ-6%. מערך המתלים בדגם נשאר כפי שהיה, מקפרסון מלפנים ורב חיבורי מאחור. לפי קיה הסורנטו החדשה נוח יותר ומציע התנהגות כביש טובה יותר, גם בזכות היגוי חשמלי משופר.

 

בתחום הבטיחות, קיה תציע עם הדגם שלל מערכות בטיחות מתקדמות (כאופציה או כסטנדרט) כגון מערכת בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת התראה על סטייה מנתיב הנסיעה, מערכת התראה על סכנת התנגשות (ובלימה אוטו'), מערכת התראה על תנועה חוצה מאחור (מסייעת ביציאה מחנייה למשל), מערכת זיהוי תמרורי מהירות (כולל התראה ותצוגה בלוח המחוונים) ועוד.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • חגי

    מרוצה ממנו. לפי הנתונים שכתבתם כאן, אני מאמין שמי שייקח את הדגם החדש בטח ייהנה אפילו יותר ממני. נראה מה יהיה המחיר ונחשוב אם לשדרג או לא..

    כתובת URL מקוצרת: