קיה פיקנטו 3 דלתות – השיווק באירופה החל ובקרוב בישראל

קיה החלה בשיווק הפיקנטו 3 דלתות באירופה. בישראל החל מהרבעון הרביעי של 2011.

קיה החלה בשיווק הפיקנטו 3 דלתות באירופה, הצפויה גם לעשות את דרכה לישראל במהלך חודש ספטמבר/אוקטובר. לפיקנטו 3 דלתות מידות הזהות לגרסת ה-5 דלתות כאשר עיקר השוני, למעט כמובן מספר הדלתות, הוא בעיצוב החיצוני המספק לפיקנטו מראה ספורטיבי.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הגריל הקדמי הוגדל וזכה להדגשה באמצעות מסגרת כסופה עם עיטור אדום. הפגוש הקדמי הוחלף בכזה המציע מראה רגרסיבי יותר. תאורת LED ליום בפנסים הראשיים היא בהתאם לרמת הגימור. תוספת קטנה לחצאיות הצד מדגישה את המראה הספורטיבי ומאחור, הפגוש האחורי זוכה לגימור שחור ואגרסיבי ושתי יציאות מפלט משלימות את החבילה החיצונית. החישוקים שבתמונה הם בהתאם לרמת הגימור.

 

מבפנים, פס הקישוט הכסוף מפנה את מקומו לגימור "שחור פסנתר" לרוחב המכונית ועל גלגל ההגה. המנועים שישרתו את הפיקנטו 3 דלתות הם אותם מנועים מוכרים: 1.0 ליטר 68 כ"ס, 9.7 קג"מ ו-23.8 ק"מ לליטר (ידני). ו-1.25 ליטר 89 כ"ס,12.3 קג"מ ו-18.6 ק"מ לליטר (אוטו'). בקוריאה אותו העיצוב משווק גם בגרסת ה-5 דלתות.

 

במהלך שנה הבאה, תוצג הפיקנטו ספורט, אשר תעשה שימוש במנועי הטורבו קטני הנפח החדשים של קיה/יונדאי ותוצע עם מנוע 1.0 ליטר טורבו 3 צילינדרים בהספק של כ-103 כ"ס.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • גלעד

    עכשיו רק נשאר לדאוג שקיה תביא אותה גם בגרסת 1.25 ידנית ואני קונה!. אהה גם לדאוג שהפיקנטו 3 דלתות תגיע עם אותם החישוקים.

    כתובת URL מקוצרת: