קיה ריו החדשה 2015 – מתיחת פנים

קיה חושפת את הריו 2015 לאחר מתיחת פנים לדגם הכוללת עדכון לעיצוב החיצוני, שדרו הגימור והאבזור בתא הנוסעים, אך נשארת עם אותם המנועים ואותן תיבות ההילוכים.

2015 קיה ריו החדשה

קיה תציג בסוף השבוע הקרוב בתערוכת פריז 2014 את קיה ריו 2015 החדשה, לאחר מתיחת פנים לדגם. מתיחת הפנים לדור השלישי של הסופרמיני של קיה כוללת עדכון לעיצוב החיצוני, שדרוג הגימור בתא הנוסעים, שיפור בידוד הרעשים בדגם יחד עם כיול מחדש למתלים ולהיגוי. הריו המחודשת צפויה לנחות בישראל במהלך המחצית הראשונה של 2015.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כרגיל אצל קיה מתיחת פנים לדגם כוללת בעיקר שינויים מכניים ופחות שינויים קוסמטיים. חיצונית, קיה מעניקה לריו 2015 מראה ספורטיבי יותר עם באמצעות עיצובים חדשים לפגושים מלפנים ומאחור, ובנוסף לכך קיה מעדכנת את עיצוב יחידות התאורה מאחור ומציעה עיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים.

 

בתא הנוסעים השינויים מינוריים עוד יותר, קיה הוסיפה גימור כרום מסביב לפתחי האוורור בדשבורד ועדכנה את הגימור סביב הקונסולה המרכזית מפלסטיק פשוט למראה לגימור בשחור פסנתר. כאופציה קיה מציעה עם הריו המחודשת מערכת מולטימדיה מהדור החדש עם מסך מגע "7.

 

בתחום המנועים לקיה אין בשורות עם מתיחת הפנים והדגם יוצע עם אותם מנועים כבעבר: 1.2 ליטר 87 כ"ס , 1.4 ליטר 107 כ"ס ושני מנועי טורבו דיזל, 1.1 ליטר CDRi עם 75 כ"ס ו-1.4 ליטר CDRi עם 90 כ"ס. כמו בדגם הנוכחי הריו תוצע עם תיבת חמישה או שישה הילוכים ידנית או תיבת ארבעה הילוכים אוטו'.

 

בתחום המכני, קיה עדכנה את כיול המתלים וההיגוי לטובת שיפור הנוחות והתנהגות הכביש. בנוסף לכך, בידוד הרעשים בדגם זכה לשדרוג וסך השינויים האלו אמורים להציע איכות נסיעה גבוהה יותר.

 

גם גרסת הסדאן של הדגם זכתה לעדכון, אך זו תצוג מאוחר יותר השנה באחת מתערוכות הרכב של ארה"ב שכן הרי סדאן לא משווקת באירופה.

 

קיה ריו 2015:

 

קיה ריו 2012:

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (2)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • שי

    בשביל לעשות רכב זול מבצעים המון פשרות... אתה רוצה נוח, אמין ומבודד? תקנה לקסוס LS ותעשה חיים... אחרת, תאלץ להסתפק במכוניות "עדר" :-)

    כתובת URL מקוצרת:
  • אלכס

    כל פעם משפרים בולמים ובידוד רעשים.<br />יש מכוניות כמו לדוגמא אמפרזה וקורולה שרק מדרדרים מדגם לדגם ואין שום בידוד ושום נוחות.<br />מתי כבר ייצא דגם גם אמין גם נוח וגם מבודד ? תקוע עם קורולה 2006 - לפחות אמינה אך לא רואה שום רכב שגם אמין וגם נוח וזול יחסית כמובן.

    כתובת URL מקוצרת: