ריינג' רובר איווק החדש בישראל

ריינג' רובר איווק 2015 נוחת בישראל לאחר מתיחת פנים עם עיצוב מעודכן, תא נוסעים משודרג ומנוע דיזל חדש וחסכוני בהספקים של 150-180 כ"ס.

ריינג' רובר איווק 2015 החדש - מתיחת פנים
ריינג' רובר איווק המחודש נחת בישראל.

חברת המזרח, יבואנית לנד רובר בישראל, החלה בשיווקו של הריינג' רובר איווק החדש זאת לאחר שהדגם זכה לפני כחצי שנה למתיחת פנים. מתיחת הפנים לדגם כוללת עיצוב חדש לחזית הדגם עם פנסים ראשיים בטכנולוגיית LED, מכסה מנוע חדש עם "פתחי אוורור" ופגוש קדמי שעוצב מחדש. לבחירת הרוכשים נוספו עיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים.

 

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

איכות החומרים בתא הנוסעים שודרגה, המושבים הקדמיים תוכננו מחדש ובמרכז הדשבורד הותקנה מערכת מולטימדיה מהדור החדש של לנד רובר עם מסך "8. הרוכשים יוכלו לבחור עתה מבין יותר שילובי צבעים בתא הנוסעים.

 

ריינג' רובר איווק 2015 - תא הנוסעים

 

האיווק ימשיך להיות מוצע עם אותו מנוע 2.0 טורבו בנזין בהספק של 240 כ"ס, בגזרת מנועי הדיזל הותקן מנוע ה-2.0 ליטר טורבו דיזל החדש של החברה שיוצע בהספקים של 150-180 כ"ס והוא מחליף את מנוע ה-2.2 ליטר דיזל של הדגם היוצא. צריכת הדלק הבינעירונית עם מנוע הדיזל עומדת על 19.2 ק"מ לליטר.

 

 

 

ריינג' רובר איווק החדש – מחירים:

איווק SE החל מ- 425 אלף שקל
איווק SE דיינמיק – החל מ- 459 אלף שקל
איווק HSE – החל מ- 485 אלף שקל
איווק HSE דיינמיק החל מ- 519 אלף שקל
תוספת של 11,000 שקל לדגם הקופה.

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • נהגוס

    רק בישראל המחיר של הרכב הזה שווה ערך ל 3.5 משפחתיות אוטומטיות בזמן שבאירופה אותו רכב דיזל אוטומט עולה במחיר של 2 משפחתיות אוטומטיות ( כמו מאזדה 3 וכו'). לא מאמינים ? תבדקו בבקשה <br /><br />מי שבאמת רוצה לקנות אותו יכול לחסוך כ 100K או יותר בקירוב ע"י יבוא אישי.<br /><br />כל מי שקונה במחירים האלה הוא סתם פראייר.

    כתובת URL מקוצרת: