ריינג' רובר איווק מקבל תג מחיר

הבייבי ריינג רובר ה-איווק, זוכה לתג מחיר התחלתי המציב אותו מעל ב.מ.וו X3 ומתחת ל-ב.מ.וו X5.

ריינג רובר איווק 5 דלתות

יש שיאמרו על האיווק שהוא לא ריינג' רובר אמיתי, שכן זו הפעם הראשונה בה מוצע דגם של החברה ללא הנעה כפולה אלא כאופציה בלבד ושהוא בכלל הרבה פחות מאופק מהנדרש מרכב אריסטוקרטי. נו, את זה החכמים הרי גם אמרו על הקאיין והפאנאמרה של פורשה הנמכרים יותר מכל 22 הדגמים השונים של ה-911 יחד עם הבוקסטר והקיימאן.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לאור זאת, אנחנו כנראה מביטים בלהיט התורן של נשות הכדורגלנים הבריטיים שתחלפנה את ה-X5 או את האודי Q5 בתכשיט החדש מבית ריינג' רובר המוצע בגרסת 3 דלתות קופה ו-5 דלתות. המחיר בארה"ב עומד על $43,995 לגרסת ה-5 דלתות ו$1000 נוספים לגרסת ה-3 דלתות קופה. מחיר זה מציב את האיווק קצת מעל ב.מ.וו X3 ומתחת ל-X5 ובתרגום ישראלי, המחיר צפוי להתחיל מכ-400,000 ש"ח.

 

ריינג' רובר איווק מצויד במנוע דיזל אחד ובמנוע בנזין אחד. לוגם הסולר בנפח 2.2 ליטר מספק 150כ"ס או 190 כ"ס. מנוע הבנזין בנפח 2.0 ליטר הוא מנוע פורד מסדרת EcoBoost, זהה לזה המשרת את הפורד מונדאו 240 כ"ס. המנועים ישודכו לתיבת 6 הילוכים אוטומטית או ידנית.

 

ריינג' רובר איווק ישווק בשלוש רמות גימור. “פיור" הבסיסית, "פרסטיג'” המוסיפה הרבה עור וחישוקי 19 אינצ' ו-”דיינמיק" המוסיפה עיצוב חיצוני "קרבי" יותר, חישוקי 20 אינצ' ומושבי ספורט.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • מוטי

    ללא ספק שהייתי מעדיף על ב.מ.וו או אודי

    כתובת URL מקוצרת: