רנו אלפין ויז'ן קונספט – רגע לפני פס הייצור

עם מנוע מרכזי והנעה אחורית, משקל של כ-1,100 ק"ג ונתון תאוצה של "פחות מ-4.5 שניות", אלפין מוכנה לקרב נגד פורשה.

2016 רנו אלפין ויז'ן קונספט
אלפין ויז'ן קונספט - דגם קדם ייצור למכונית הספורט החדשה של רנו-אלפין.

רנו חשפה אמש את האלפין ויז'ן קונספט, דגם קדם ייצור למכונית הספורט החדשה של מותג אלפין אותו רנו הקימה לתחייה. למרות שמדובר בקונספט, לא קשה להבחין שלמעט כמה שינויים מינוריים, זו המכונית שתתחרה בשנה הבאה בפורשה קאיימן 718 בשנה הבאה.

 

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

האלפין ויז'ן היא מכונית קפה דו מושבית עם מנוע מרכזי והנעה אחורית אותה תציג רנו בתערוכת ז'נבה בחודש הבא. עבור מותג אלפין, רנו הקימה חטיבה נפרדת ועצמאית ואל הדגם הראשון צפויים להצטרף עוד מספר דגמים עד סוף העשור, כולל רכב פנאי המתוכנן ל-2018. הויז'ן עצמה תוצג בגרסת הייצור בחודש אוקטובר הקרוב בתערוכת פריז והשיווק יחל ברבעון הראשון של 2017.

 

עיצובו החיצוני של הדגם נשען בעיקר על דגם העבר A110 של אלפין אך גם על דגמי עבר נוספים של המותג. עיצוב תא הנוסעים לעומת זה כבר פחות נשען על רטרו ומציג מראה מודרני ומינימליסטי ההולם בהחלט את הייעוד הספורטיבי של הדגם.

 

 

רנו לא ממש נדיבה בפרטים טכניים על הדגם, אך היא כן מציינת כי עם משקל של כ-1,100 ק"ג ניתן לצפות לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של פחות מ-4.5 שניות. לפחות לפי תא הנוסעים, ניתן להניח כי המנוע משודך לתיבת 7 הילוכים כפולת מצמדים. תיבה ידנית? לא בטוח שתהיה.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות