רנו קוויד: קרוסאובר עירוני לשווקים מתפתחים

רנו קוויד הוא ההצעה של רנו לקרוסאובר עירוני במחיר משתלם, סביר להניח שבקרוב ניראה את הדגם גם תחת מותג דאצ'יה בשווקים מסוימים.

רנו קוויד 2015
רנו קוויד - קרוסאובר עירוני לשווקים מתפתחים.

רנו גילתה בשנים האחרונות את הרווח הגדול שנמצא בדגמים פשוטים לשווקים מתפתחים, מותג דאצ'יה של רנו מכניס לקופת החברה מזומנים רבים בזכות קצב מכירות נאה לצד עלויות פיתוח זולות משמעותית לעומת דגמים המיועדים באופן מובהק לשווקים מערביים, למעשה 46% מהתוצרת של רנו נמכרת כיום מחוץ לאירופה ובעיקר בשווקים מתפתחים כגון הודו ודרום אמריקה (ברזיל בעיקר).

 

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

בכדי להמשיך ולהעמיק את אחיזתה בשווקים אלו, רנו חושפת כעת את את הקוויד  (Kwid) – קרוסאובר עירוני לשווקים מתפתחים שככל הנראה ישווק בעתיד גם תחת מותג דאצ'יה, בהתאם לאסטרטגיית השיווק בכל שוק ושוק. לפי החברה הדגם לא ישווק באירופה.

 

הקוויד אמנם מיועד לשווקים מתפתחים, אך הוא לא מבוסס על פלטפורמה מיושנת אלא על הפלטפורמה המודולרית החדשה של רנו-ניסאן לרכבים קטנים (CFM-A) שתשמש בעתיד גם את הדגמים הקטנים המוכרים של רנו, כגון הקליאו.

 

רנו קוויד תא נוסעים
תא נוסעים פשוט אז מצויד באבזור מודרני.

 

 

הקוויד, המבוסס על דגם קונספט שהוצג בשנה שעברה, הוא קרוסאובר עירוני במלא מובן המילה, כלומר בעל מידות של רכב עירוני עם אורך של 3.68 מטר, רוחב של 1.68 מטר וכרכב המיועד לנסיעה בדרכים לא סלולות, הוא מציעה מרווח גחון של 18 ס"מ.  רנו לא חושפת פרטים טכניים נוספים על הדגם, אך כן מציינת שאחד המנועים שישמשו את הדגם הוא מונע בנזין חדש בנפח 0.8 ליטר.

 

השוק הראשון בו ישווק הקוויד הוא השוק ההודי, אליו נכנסה רנו כמותג עצמאי בשנת 2010 וכיום היא מחזיקה בשוק זו כבר מעל ל-157 סוכניות וכן שני מרכזי עיצוב שלקחו חלק בעיצוב הקוויד.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (3)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • נועם

  עם היית קורא עד הסוף, היית רואה את השורה הזאת: ״ קרוסאובר עירוני לשווקים מתפתחים שככל הנראה ישווק בעתיד גם תחת מותג דאצ'יה, בהתאם לאסטרטגיית השיווק בכל שוק ושוק ״

  כתובת URL מקוצרת:
 • מאיר

  נועם

  ואם הדגם לא ישווק באירופה, הוא לא ישווק בישראל גם אם הוא ימכר תחת מותג דאצ'יה.

  כתובת URL מקוצרת:
 • מאיר

  חמוד וחבל שהוא לא ישווק באירופה, כלומר לא יגיע לישראל תחת מותג דאצ'יה. דווקא פוטנציאל ללהיט מכירות במחיר של 50 אלף שקל.

  כתובת URL מקוצרת: