שברולט חושפת את הספארק 2016 החדשה

שברולט ספארק החדשה תוצע בארה"ב עם מנוע 1.4 ליטר 98 כ"ס ותיבת הילוכים CVT רציפה יחד עם תא נוסעים איכותי ומאובזר וכן אבזור בטיחות מתקדם.

2016 שברולט ספארק החדשה

שברולט הציגה בתערוכת ניו יורק את שברולט ספארק החדשה, המכונית העירונית של שברולט המחליפה לאחר כשש שנים את הדור הנוכחי של הדגם. עבור השוק האמריקאי, שברולט מצידת את הספארק החדשה במנוע 1.4 ליטר 98 כ"ס ותיבת הילוכים רציפה, שפע יחסי של אבזור נוחות ובתוספת של אבזור בטיחות מתקדם.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

שברולט ספארק 2016 החדשה היא אחות תאומה לאופל קארל, כך שבכל הקשור לעיצוב חיצוני שני הדגמים נבדלים רק בעיצוב שונה לחזית, לפגוש האחורי ולעיצוב חישוקי הגלגלים. לעומת הספארק הנוכחית, לדגם החדש מראה סטנדרטי יותר ופחות מצועצע ומוחצן.

 

אמנם שני הדגמים חולקים את אותו תא הנוסעים, אך לחיוב נציין שבניגוד ליצרנים אחרים, שברולט יצרה בידול עיצובי מספק מהקארל של אופל והיא עשתה זאת באמצעות עיצוב שונה לכל מה שנמצע מעל ק הגובה של גלגל ההגה, זה כולל לוח מחוונים שונה, עיצוב שונה לכל הקונסולה המרכזית ותוספת של פלסטיקה צבעונים לאורך הדשבורד ובדלתות. לספארק מידות זהות לאלו של הקארל עם אורל של כ-3.68 מטר, גובה של כ-1.48 מטר ובסיס גלגלים של 2.38 מטר – נמוכה מהספארק הנוכחית אך ארוכה יותר ועם בסיס גלגלים גדול יותר.

 

הגרסה לשוק האמריקאי של הספארק החדשה תצויד במנוע 1.4 ליטר אקוטק חדש לחלוטין המחליף את מנוע ה-1.2 ליטר של הדגם הנוכחי. למנוע החדש הספק מרבי של 98 כ"ס, זאת לעומת 82 כ"ס של מנוע ה-1.2 ליטר. את המנוע שברולט שידכה לתיבת 5 הילוכים ידנית, תיבת הילוכים CVT רציפה מוצעת כאופציה.

 

רשימת האבזור בדגם גבוהה יחסית וכוללת, בין היתר, מערכת מולטימדיה Mylink עם מסך מגע קפסטיבי בגודל "7, בקרת אקלים, בקרת שיוט, מחשב דרך מלא, שליטה מההגה על השמע והטלפון, 4 חלונות חשמל, מראות צד חשמליות, כניסת USB ועוד. גם בתחום הבטיחות הספארק החדשה (לשוק האמריקאי) מאובזרת בנדיבות ומוצעת כסטנדרט עם לא פחות מ-10 כריות אוויר (גם הדגם הנוכחי משווק כך בארה"ב לעומת שש בשאר העולם), מערכת בקרת יציבות, מערכת התראה על התנגשות מלפנים, מערכת התראה על סטייה מנתיב הנסיעה, מצלמה אחורית ומערכת התראה על עצמים באזורים מתים בצדי הרכב.

 

שברולט תחל לשווק את הספארק החדשה במהלך המחצית השנייה של 2015 וכמו הדגם הנוכחי הספארק החדשה תיוצר במפעלי GM בדרום קוריאה. בניגוד לדגם הנוכחי, הספארק החדשה כבר לא תשווק באירופה אלא רק בכ-40 מדינות ברחבי הגלובוס. האם זה אומר שהספארק לא תשווק בישראל? בשברולט ישראל לא יוותרו על דגם המהווה נתח נכבד ממכירות שברולט ישראל השאלה היא רק באיזה מפרט הדגם ישווק כאן שכן המפרט האמריקאי של הדגם מכתיב תג מחיר גבוה למדי.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות