שברולט יוצאת מאירופה - אופל תתפוס את ההובלה

ג'נרל מוטורס תוציא בשנת 2015 את מותג שברולט מאירופה ותרכז את המאמץ בחיזוק ושיווק מותג אופל וכן בהחדרת דגמי קאדילק.

שברולט יוצאת מאירופה ומותג אופל יתפוס את מרכז הבמה עבור ג'נרל מוטורס

החל מסוף שנת 2015, ג'נרל מוטורס תפסיק לשווק באירופה את דגמי שברולט ותעביר את כובד המשקל למותג אופל שיהווה את חוד החנית של GM באירופה. הפסקת השיווק של שברולט באירופה לא רלוונטית לישראל כלל.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

המהלך הזה של ג'נרל מוטורס היה מתבקש. שברולט משווקת בסך הכל מספר מצומצם של דגמים באירופה והמכירות נחלשו מאוד בשנים האחרונות, מה גם שחלק מדגמי שברולט המשווקים באירופה - הטראקס, הקפטיבה והוולט – מוצעים ע"י אופל – מוקה, אנטרה ואמפרה בהתאמה. העברת כובד המשקל לאופל היא סוג של הצהרת כוונות של GM בדבר תמיכתה המלאה במותג אופל ומה שיאפשר לחזק את המותג המתקשה בשנים האחרונות להתחרות באירופה ולייצר רווחים לג'נרל מוטורס.

 

ג'נרל מוטורס תמשיך לספק חלפים לדגמיה השונים המשווקים באירופה למשך 10 השנים הבאות, מערך המוסכים של אופל יספק שירות לדגמי שברולט לאחר ששברולט תצא מהשוק. שברולט תמשיך לשווק באירופה דגמים ייחודיים כגון הקורבט.

 

במקביל ליציאתה של שברולט, ג'נרל מוטורס תפנה משאבים בהחדרת מותג קאדילק באירופה עם דגמי קאדילק החדשים המכוונים ישירות אל השלישייה הגרמנית, החל מה-ATS וה- CTS החדשה שתנחת באירופה ובישראל בתחילת 2014, ועד לאסקלייד החדש שהוצג לאחרונה.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • שלומי

    חשבתי שהם מוכרים רכב כל 7 שניות לא???

    כתובת URL מקוצרת: