שברולט מאליבו [2014] מתחדשת – מתיחת פנים

שברולט מציגה את המאליבו 2013-2014 החדשה/מחודשת, שנתיים בלבד לאחר שהוצגה לראשונה. הדגם זכה לעדכון העיצוב, לקונסולה מרכזית חדשה, למושב אחורי מרווח יותר ולמנועים משופרים.

2014 שברולט מאליבו החדשה - מתיחת פנים לדגם

שברולט מאליבו החדשה (2013) אמנם נחתה בישראל רק לפני חודשיים, אך בארה"ב היא משווקת מזה כשנתיים (18 חודשים) ולאור ביקורת על הדגם במספר תחומים, שברולט חושפת היום (שבת) את המאליבו המחודשת לאחר מתיחת פנים מקיפה לדגם.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מתיחת הפנים לדגם כוללת בעיקרה: עדכון העיצוב החיצוני - במיוחד בחזית, מרווח הברכיים לנוסעים מאחור שופר ב-32 מ”מ, הקונסולה המרכזית חודשה יחד עם שיפור באיכות הגימור, המנועים עודכנו, כולל מנוע הטורבו 2.0 ליטר המשווק כאן בישראל, המתלים כיולו מחדש (הוחלפו באלו של האימפלה החדשה), תיבת ההילוכים שופרה ונוספו עזרי בטיחות אקטיביים.

 

חיצונית השינויים לא רבים ומסתכמים בגריל חדש, גדול ובולט יותר עם סמל עניבת הפרפר של שברולט במרכזו. בכדי לשפר את המרווח מאחור, נקודה עליה המליבו החדשה זכתה לביקורת בשל בסיס גלגלים קטן מבעבר, שברולט התקינה מושבים חדשים, מה שאפשר להגדיל את המרווח לברכיים ב-32 מ"מ לעומת הדגם הנוכחי.

 

בנוסף לכך, שברולט עיצבה המחדש לחלוטין את הקונסולה המרכזית בין המושבים – האריכה את המשענת המרכזית, מיקמה מחדש את מוט ההילוכים, הוסיפה שני מחזיקי כוסות וכן מקום אחסון ייעודי לשני מכשירים סלולריים.

 

מנוע ה-2.5 ליטר Ecotec  לא משווק בישראל, אך הוא שופר לטובת זמינות כוח וצריכת דלק נמוכה יותר (196 כ"ס ו-25.8 קג"מ). מנוע ה-2.0 ליטר טורבו, המשווק כאן בישראל, זכה גם הוא לשיפור זמינות הכוח ולתוספת של 14% למומנט המרבי העומד בדגם המחודש על 40.77 קג"מ לעומת 36 קג"מ במנוע הנוכחי. ההספק נשאר על 259 כ"ס. בנוסף לשיפור במנועים, שברולט גם עדכנה את תיבת ההילוכים לטובת פעולה חלקה ומהירה יותר.

 

המאילבו החדשה/מחודשת זוכה בנוסף בכיול מחדש למערך המתלים לטובת נוחות נסיעה משופרת והתנהגות כביש מהנה יותר. שברולט ניצלה את ההזדמנות להוסיף כמה עזרי בטיחות לדגם כגון מערכת התראה על עצמים באזורים מתים ומערכת התראה על תנועה חוצה/מתקרבת מאחור.

 

2014 שברולט מאליבו החדשה:

 

2012 שברולט מאליבו:

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (8)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • רק 2014

  זה אוטו מדהים עים מנוע פסיכי לגמרי כשלוחצים על הדושה הכח לא ניגמר עד שעוזבים . לא הרבה מכירים וטוב שכך אוטו מיוחד למיוחדים

  כתובת URL מקוצרת:
 • דני

  מעניין לראות מבחן השוואתי מול הפיג'ו 508, סקודה סופרב, אופל איסגניה ופורד מונדאו.<br />האם פרט למנוע העוצמתי יש לה עוד יתרונות מול המתחרות ?

  כתובת URL מקוצרת:
 • מוריס

  אני גם הזמנתי מליבו חדשה והמור לקבל אותה בימים הקרובים אך לא מכיר את הרכב ורק מהמלצות התרשמתי מקוה להנות ממנה

  כתובת URL מקוצרת:
 • שלומי

  בעל מאליבו 2009 3.5 עשיתי נסיעת מיבחן על הדגם החדש 2 טורבו רכב מדהים טיל נהנתי מאוד שיפור משמעותי לדגם היוצא וכמובן הזמנתי ממליץ בחום לעשות נסיעת מיבחן ולהבין במה מדובר

  כתובת URL מקוצרת:
 • אחד שרוצה להסביר

  סביר להניח שרק עוד חצי שנה יוצע כאן הדגם המחודש.

  כתובת URL מקוצרת:
 • אחד שרוצה לדעת..

  אז רגע, לא הבנתי..<br />האם המתיחות פנים זמינה רק בארה״ב או שזה כבר מה שמוכרים פה בארץ עכשיו???

  כתובת URL מקוצרת:
 • ש

  המחיר שהיה אמור להיות לדגם הנוכחי הוא 185000 ובפועל הם מוכרים ב 175000 השאלה אם המחיר לא יעלה חזרה ל185000

  כתובת URL מקוצרת:
 • אלי

  המאליבו החדשה אצלנו פחות מחצי שנה, ועכשיו כבר נחשפה מתיחת פנים?

  כתובת URL מקוצרת: