שברולט קרוז מתעדכנת במתיחת פנים

שברולט מעדכנת את הקרוז לשוק האמריקאי במתיחת פנים לדגם 2015.

שברולט קרוז 2014 מתיחת פנים

קצת לפני תערוכת ניו יורק שתיפתח בסוף השבוע, שברולט חושפת היום (א') מתיחת פנים לקרוז המשפחתית עבור השוק האמריקאי. מתיחת הפנים כוללת עדכון קל לעיצוב החיצוני, מערכת מולטימדיה חדשה ועדכון קל לתא הנוסעים.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לפני שניגע בשינויים שנעשו בקרוז 2015 האמריקאית, יש לציין שבתערוכת בייג'ין הקרובה הנערכת במקביל לתערוכת ניו יורק, שברולט צפויה להציג את הקרוז החדשה שעקרונית, אמורה להיות הדגם הגלובלי של שברולט. מצד שני, יתכן כי מדובר בדגם לשוק הסיני בלבד. נאלץ להמתין לסוף השבוע בכדי להחכים בנושא.

 

חיצונית, הקרוז המחודשת מקבלת את החזית המוכרת מהמאליבו החדשה/מחודשת, יחד עם פגוש קדמי שעוצב כולו מחדש. אלו כל השינויים החיצוניים שנעשו בדגם. בתא הנוסעים, שברולט עדכנה את גלגל ההגה, שינתה את מיקומם של כמה כפתורים ועיצבה מחדש את מחזיקי הכוסות כך שיהיו שימושיים יותר. עיקר השינוי בתא הנוסעים הוא בקבלתה של מערכת מולטימדיה מתקדמת המאפשרת תפעול קולי לבעלי אייפון עם iOS6 או 7 ומשמשת גם כ"נקודה חמה" - WiFi - עבור נוסעי הרכב.

 

שברולט תציע את הדגם בארה"ב עם אותם מנועים מוכרים, בתוספת מנוע טורבו דיזל 2.0 ליטר בהספק של 151 כ"ס עם תיבת 6 הילוכים אוטו'.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (2)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • שמואל

    רק שיפור קטן, נמתין לדגם החדש יותר.

    כתובת URL מקוצרת:
  • מיכאל

    הקרוז יכול מאד להצליח באם יגיע לארץ עם המנוע 2 ליטר דיזל טורבו(כנראה כ38 קג"מ+תצרוכת דלק טובה.<br />כדאי ליבואן בארץ לבקש את המנוע הנ"ל שישימו אותו בקפטיבה ואז הוא ימכר בצורה הרבה יותר טובה-כמו כן החב' בארה"ב עשו את הטראקס בצורה נחמדה אבל עם שגיאה איומה-הפגוש הקידמי מאד נמוך וכל התקרבות למדרכה שוברת אותו-והרי אנחנו קונים ג'יפון ע"מ שלא נתנגש במדרכה-UMIאתם ישנים ולא נותנים טיפים טובים לGM-ואל תגידו לי שהם יודעים הכל כי ממש ממש הם לא יודעים הכל(אגב אני למעלה מעשור מחזיק מכוניות שברולט בגלל הטרייד אין הטוב אבל היתי רוצה לקבל מכונית יותר איכותית וצריך עוד קצת להתאמץ)חג שמח

    כתובת URL מקוצרת: