שברולט קרוז על סטרואידים – 186 כ"ס

 

שברולט הציגה בתערוכת ליפציג בגרמניה גרסה כוחנית לקרוז מבוססת מנוע דיזל עם הספק של 186 כ"ס

שברולט קרוז עם מנוע דיזל בהספק של 186 כחות סוסשברולט קרוז שברולט קרוז   - שופרה באמצעות הסדנה Irmscher שברולט קרוז   - שופרה באמצעות הסדנה Irmscher

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

אמנם לשברולט יש גרסה לקרוז הנקראת RS אך חוץ מקוסמטיקה היא בדיוק הקרוז הרגילה.

בתערוכת הרכב בליפציג גרמניה, הציגה שברולט באמצעות הסדנה שלה Irmscher , סדנה המשפרת את רכבי GM בגרמניה, את הקרוז עם מנוע משופר המציג הספק של 186 כ"ס. מי צריך את זה? שאלה טובה!

 

המנוע אותו שיפרה הסדנה, הוא מנוע 2.0 ליטר דיזל VCDi, שלא משווק בארץ אלא רק באירופה, בהספק של 150 כ"ס (יש גם גרסה חלשה בהספק של 125 כ"ס) הסדנה שיפרה את ההספק ב-36 כ"ס ואת המומנט ב- 15 קג"מ ל-47.6 קג"מ.

 

הסופר קרוז הזו מאיצה מעמידה ל- 100 קמ"ש ב-8.0 שניות. יחד עם תוספת הכוח קיבלה השברולט קרוז כנף קטנה מאחור, המתלים הונמכו ב2.5 ס"מ ומערת הפליטה שופרה ומאחור מבצבצים צמד מפלטים אליפטיים. להשלמת החבילה הוחלפו החישוקים הרגילים בחישוקי אלומיניום קלים בקוטר 18 אינצ' הנועלים צמיגים ברוחב 225.

 

לצערנו בשל המיסוי הירוק אין סיכוי שנראה דווקא את הדגמים הטובים יותר של הקרוז עם מנועי הדיזל המצויינים האלו שלא מציעים רק צריכת דלק עדיפה בהרבה על הקרוז 1.6 ליטר או 1.8 ליטר אלא גם ביצועים עדיפים בהרבה (נתוני הצריכה של UMI בארץ לא תואמים את אילו האירופאים ).

 

הסופר קרוז הזו תשווק רק בגרמניה.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות