תכירו את דגמי העתיד של מיצובישי

מיצובישי חושפת את דגמי הקונספט לפאג'רו החדש, לקרוסאובר עירוני חדש ולמיניוואן קומפקטי.

טוקיו 2013 - מיצובישי פאג'רו הבא, קרוסאובר עירוני ומיניוואן קומפקטי

בהמשך לתמונות הטיזר שמיצובישי חשפה בחודש שעבר, מיצובישי חשפה היום לראשונה תמונות של שלושת דגמי הקונספט אותם היא תציג בסוף החודש בתערוכת הרכב של טוקיו.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

שלושת דגמי הקונספט שיוצגו בתערוכה, מספקים לנו הצצה לשפת העיצוב החדשה של מיצובישי וכן הצצה ראשונה לשלושה דגמים עתידיים של החברה: פאג'רו החדש, קרוסאובר עירוני שיחליף את ה-ASX וכן מיניוואן קומפקטי. בנוסף לכך, כל דגמי הקונספט מציגים את מערכות ההנעה העתידיות של מיצובישי: היברידית ומנועי טורבו קטני נפח.

 

הקונספט GC-PHEV (באפור), מציג את הדור הבא של הפאג'רו הוותיק. הדגם יוצג עם מערכת הנעה היברידית נטענת (PHEV) המבוססת על מנוע 3.0 ליטר V6 עם מגדש-על MIVEC המשודך לתיבת 8 הילוכים אוטו' ונעזר במנוע חשמלי וסוללה מתקדמת בעלת קיבולות גבוהה.

 

הקונספט XR-PHEV (באדום), הוא קונספט לקרוסאובר עירוני האמור למעשה להוות את הדור הבא של ה-ASX - הקרוסאובר הקומפקטי של מיצובישי שירד סגמנט אחד מטה. לדגם הנעה קדמית ומערכת הנעה היברידית נטענת המבוססת על מנוע 1.1 ליטר טורבו עם הזרקת דלק ישירה.

 

דגם הקונספט השלישי AR-PHEV (בירוק זרחני), הוא קונספט למיניוואן קומפקטי אך עם יכולות שטח. מערכת ההנעה של הדגם זהה לזו שמוצגת עם הקונספט XR-PHEV.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • עוז

    עיצוב פשוט מזוויע... נראה כמו קשקוש הזוי בפוטושופ

    כתובת URL מקוצרת: