תכירו את תא הנוסעים של מרצדס C קלאס 2014 החדשה

תא הנוסעים של מרצדס C קלאס החדשה מציג קפיצת מדרגה משמעותית בכל הקשור לעיצוב, אבזור ואיכות.

תא הנוסעים של מרצדס C קלאס 2014 החדשה

אתמול חשפנו פרטים ראשונים על מרצדס C קלאס החדשה והיום (יום ב'), מרצדס מפרסמת תמונות ראשונות של תא הנוסעים של הדגם שיוצג בבכורה עלומית רק בינואר 2014.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

אין ספק בדבר אחד, מרצדס מסירה את אבק המרובעות שאפיין את הדגם היוצא ומציעה עם ה-C קלאס החדשה תא נוסעים יוקרתי, מודרני ורענן למראה ללא הכבדות והשמרנות שאפיינה את הדגם היוצא, תא נוסעים שבהחלט יכול להביא לקוחות צעירים יותר למותג, לקוחות אותם הפסידה החברה לאודי ו-ב.מ.וו בשנים האחרונות.

 

בהתאם למגמה העכשווית, הקונסולה המרכזית ריקה מעודף של כפתורים למעט המצאותם של כפתורים לשליטה על המיזוג ולחצני ניווט ראשיים למסך המרכזי (בגודל של 7" או 8.4") שתפעול כל מערכות הרכב מתבצע דרכו. השליטה במסך המרכזי נעשית דרך הכפתורים שעל גלגל ההגה או דרך מערכת שליטה (COMAND) חדשה בין המושבים.

 

תא הנוסעים החדש מול הישן

 

מערכת השליטה המרכזית, הדור החדש של מערכת ה-COMAND של מרצדס שה-C קלאס היא הראשונה לקבלה, כוללת את הגלגלת המרכזית המוכרת יחד עם מספר כפתורים נוספים סביבה, אך הפעם היא כוללת בנוסף משטח מגע בגודל של עכבר מחשב המאפשר זיהוי כתב יחד וניווט קל ומהיר יותר באמצעות מחוות ידיים כמו במכשירים סלולריים חכמים.

 

מרצדס התקינה בדגם (כאופציה) מערכת בקרת אקלים חכמה המסונכרנת עם מערכת הניווט GPS, כך למשל כאשר הרכב נכנס למנהרה המערכת סוגרת אוטו' את כניסת האוויר החיצוני לרכב. כפי שניתן לראות, בדגמים האוטו' ידית ההילוכים עברה לצד ימין של גלגל ההגה כמו ברוב דגמי מרצדס החדשים.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (2)

קבל התראות על תגובות חדשות: