תמונה ראשונה לקרוסאובר החדש של אלפא רומיאו

אלפא רומיאו מפתחת את הקרוסאובר (Cxover) הקומפקטי החדש והראשון שלה יחד עם הדור הבא של ג'יפ קומפאס.

לראשונה - קרוסאובר לאלפא רומיאו

זו התמונה הראשונה של אב טיפוס לקרוסאובר הקומפקטי החדש של אלפא רומיאו, שצולמה בארה"ב, אשר דגם הייצור הסופי שלו שיראה אור במהלך 2012. הקרוסאובר החדש של אלפא רומיאו יהיה הדגם הראשון של אלפא אשר ישווק בארה"ב ויהווה את חוד החנית לחדירה לשוק אותו עזבה אלפא לפני לא מעט שנים.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כבר ב-2009 למעשה, אלפא רומיאו הייתה אמורה להציג קרוסאובר על בסיס אלפא 147, שהוצג באמצעות הקונספט קמאל (Kamal) ואף היה אב טיפוס קרוב לייצור, אך לפי התמונות מטה, ככל הנראה טוב יצא שהתכנית הזו נדחתה.

 

הקרוסאובר החדש של אלפא שככל הנראה יקרא Cxover, נראה כמט זהה לאלפא ג'ולייטה החדשה רק עם הגבהת מרכב, אך ככל הנראה מדובר באב טיפוס בלבד ולא בעיצוב הסופי. אלפא רומיאו מפתחת את הדגם במקביל לקרייזלר אשר תציג על אותו הבסיס המכני את ג'יפ קומפאס החדש. ב-2014, אלפא רומיאו תציג קרוסאובר גדול ככל הנראה על בסיס הגרנד צ'ירוקי אשר יתחרה ברכבים כגון X5.

אלפא רומיאו KAMAL:

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • אלי

    נו באמת, זה מטומטם. זה לא קצת הזוי לקחת אלפא רומאו ג׳ולייטה, ולהגביע אותו יחסית הרבה סתם ככה? זה נקרא קרוסאובר? אפילו לא שמו לה ״איפור קרוסאובר״ כמו למשל פגושים שחורים מהצדדים, מסילות על הגג, משהו? שלא לדבר על הקרוסאובר ״קאמאל״ שתמונותיו למטה, שבכלל לדעתי נראה מחריד.

    כתובת URL מקוצרת: