תמונה רשמית ראשונה למרצדס S קלאס החדשה

מרצדס חשפה (בטעות) תמונה רשמית ראשונה לספינת הדגל החדשה שלה – S קלאס 2013 החדשה.

מרצדס S קלאס החדשה

אם אתם בתפקיד יו"ר בנק, עורכי דין מצליחים או סתם עשירים, אתם בטח יודעים שב-15 במאי, מרצדס תחשוף בבכורה עולמית את S קלאס החדשה (W222), ספינת הדגל של החברה ומכונית הפאר הנמכרת בעולם. עד אז, באתר הרשמי של המותג באוסטריה, נחשפה תמונה רשמית ראשונה לדגם, כרגיל בטעות.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מרצדס, שרוצה לחזור להיות מותג היוקרה מספר אחד, כניראה שגם חזרה להאמין בעצמה לאחרונה וכמו בכל דגמי מרצדס החדשים, גריל הצלעות בחרטום עם סמל הכוכב מעליו בולט מאי פעם. אנחנו לא יכולים לומר איזה דגם מוצג בתמונה, אך לאור הפגוש הקדמי האגרסיבי בעיצובו, כניראה שמדובר בגרסת AMG לדגם. מצד שני, מרצדס רוצה להחזיר לדגמיה את "נוכחות הכביש" שהייתה מאפיינת את דגמיה בעבר וכפי שה-E קלאס החדשה הציגה חזית דומה גם בדגמים הרגילים, יתכן שזה גם המצב ב-S קלאס החדשה. אל תא הנוסעים המרשים של S קלאס החדשה נחשפנו כבר לפני מספר שבועות.

 

ה- S קלאס לא הדגם הנמכר ביותר של המותג, אך הוא הדגם החשוב ביותר של מרצדס בכל הקשור לתדמית היוקרה של המותג, תדמית המשליכה "אבק של כוכבים" על כלל דגמי המותג. ה-S קלאס לא חשובה רק עבור מרצדס, היא גם אחד הדגמים חשובים ביותר בתעשיית הרכב בעולם שכן ה-S קלאס באופן מסורתי מציגה את מה שנפגוש בעוד עשור ויותר במכוניות המשפחתיות שלנו בתחום האבזור ובמיוחד בתחום הבטיחות.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות