תמונות ראשונות: שברולט קרוז 2015 החדשה

שברולט קרוז החדשה נחשפת בתמונות ראשונות שצולמו בסין, רגע לפני החשיפה הרשמית של הדגם.

2015 שברולט קרוז החדשה

שברולט צפויה להציג בחודש הבא את הקרוז 2015 החדשה בתערוכת הרכב של שנגחאי -סין (20 בפאריל). השוק הסיני יהיה השוק הראשון לקבל את הקרוז החדשה, אלינו הדגם צפוי להגיע בסוף השנה/תחילת 2015. עד אז, תמונות שצלומו בסין חושפת לראשונה את הקרוז החדשה.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

שברולט הייתה אמורה להציג את הקרוז החדשה עוד בשנה שעברה, אך היא דחתה זאת מסיבות של רצון להרוויח עוד מהדגם שהוצג לראשונה ב-2008 ונמכר היטב בעולם (פחות בישראל). סיבה חשובה עוד יותר זה הרצון של שברולט לצייד את הדגם במנועים GM החדשים שישרתו את דגמי אופל ושברולט, דוגמה ראשונה לכך בישראל הוא מנוע ה-1.6 טורבו 270 כ"ס החדש של האינסיגניה 2014 החדשה/מחודשת.

 

למרות שהתמונות מציגות את הגרסה לשוק הסיני, הדגם עבור השוק האמריקאי/קוריאני וזה שיגיע אלינו, לא יהיה שונה מהותית בעיצובו מזה המוצג בתמונות. בניגוד לדגם הנוכחי שהגיע אלינו עם תקינה אירופאית (למעט הקרוז טורבו שיובאה בעבר מארה"ב, כיום מקוריאה) הדגם העתידי יגיע אלינו בתקינה אמריקאית, זאת בשל העובדה שג'נרל מוטורס תפסיק את שיווקם של דגמי שברולט באירופה במהלך 2015.

 

משפחת המנועים החדשה של שברולט כוללת מנועים אטמוספריים או בעלי מגדש טורבו בנפחים של 1.0 ליטר ועד 1.5 ליטר. למנועים אלו הספקים בין 75 כ"ס ל-168 כ"ס ומומנט מרבי בין 9.7 קג"מ ל-25.5 קג"מ. הקרוז החדשה צפויה לקבל שני מנועים חדשים לפחות, 1.4 טורבו ו-1.5 ליטר אטמוספרי. לפי שברולט, הגרסה הסינית של הקרוז תצויד במנוע 1.4 טורבו בהספק של 148 כ"ס ו-24 קג"מ וכן במנוע 1.5 ליטר אטמוספרי בהספק של 113 כ"ס ו-14.9 קג"מ. בסין לפחות, הדגם יצויד בתיבת הילוכים כפולת מצמדים חדשה וראשונה לשברולת, אנחנו עדיין לא יודעים לומר האם זו התיבה שתשווק עם הדגם כאן בישראל.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (9)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • מישהו

  חיקוי עלוב של הפוקוס

  כתובת URL מקוצרת:
 • אסי

  פורד פוקוס קוקוס

  כתובת URL מקוצרת:
 • צוחי

  טריזוזי<br />מאחורה הוא נראה כמו פורד פוקוס ומקדימה כמו קיה סיד

  כתובת URL מקוצרת:
 • יוסי התימני

  לפי דעתי ככה תראה הגרסא הסינית ובתערוכת ניו יורק תוצג הגרסא לשווקים האחרים עם אוטו תא נהג אבל עם עיצוב שונה שיהיה יותר לכיוון של האימפלה

  כתובת URL מקוצרת:
 • בלבל

  יצא קצר מידי

  כתובת URL מקוצרת:
 • בן

  האם תגיע במקביל אופל אסטרה חדשה? הרי היא אחות לשברולט קרוז...

  כתובת URL מקוצרת:
 • עוז

  עיצוב ממש מוזר!! ברור שהנוכחי עדיף. ובהרבה

  כתובת URL מקוצרת:
 • עוזי

  פשוט פוקוס

  כתובת URL מקוצרת:
 • שי

  המנוע הזה פותח בגלל שכל יצ**** רוצה נתח מהשוק הסיני שהוא הגדול והמתפתח בעולם ויש שם הטבת מס על רכבים עם נפח 1.5 ליטר ומטה..

  כתובת URL מקוצרת: