תמונות ראשונות של ב.מ.וו i8 בגרסת הייצור

ב.מ.וו i8, מכונית הספורט ההיברידית החדשה של ב.מ.וו, נחשפת לראשונה בתמונות של גרסת הייצור של הדגם.

ב.מ.וו i8 - גרסת הייצור נחשפת לראשונה

תערוכת פרנקפורט הקרובה תהיה בסימן הנעה היברידית, כאשר כמעט כל מותג מוכר יציג בתערוכה גרסה היברידית כלשהי לדגם מוכר או חדש. עבור ב.מ.וו, זו תהיה הופעת הבכורה העולמית לגרסאות הייצור של מותג המשנה i הכולל כיום את ה-i3 החשמלית/היברידית שהוצגה זה מכבר והיום (יום ג') נחשפת לראשונה גרסת הייצור של ה-i8, מכונית הספורט ההיברידית החדשה של ב.מ.וו. יחד עם שני דגמים אלו, ב.מ.וו תציג בנוסף גם קונספט ל-X5 היברידי.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כצפוי, גרסת הייצור של ה-i8 נראית קונבנציונלית יותר ופחות עתידנית מדגם הקונספט שהוצג לפני שנתיים, אך היא עדיין שומרת על כל מאפייני העיצוב הייחודיים של הדגם ועם קשר לעבר למכונית הסמי-על 1M של ב.מ.וו. תא הנוסעים של ה-i8, מספק בעיצוב ייחודי - בעיקר בחלקו העליון של הדשבורד - את התחושה העתידנית המצופה מרכב שכזה, אך בד בבד זהו תא נוסעים קלאסי של ב.מ.וו עם אותה מערכת i-Drive, אותה ידית הילוכים ואותו מערך שליטה על מערכת בקרת האקלים – עתידנות מאופקת.

 

למרות העיצוב הקיצוני, ה-i8 החדשה היא לא מכונית-על היברידית כמו המקלארן P1 או לה פרארי מחליפת האנזו, אלא יותר חזון לאיך יראו בעתיד מכוניות הספורט ההיברידית - מצד אחד ביצועים טובים ומצד שני אפשרות לחיסכון משמעותי בצריכת הדלק ופליטת מזהמים נמוכה. עבור ב.מ.וו, ה-i8 היא הפלטפורמה לפיתוח טכנולוגיה היברידית אותה נפגוש בעתיד בדגמים כגון M3 היברידית או M5 היברידית.

 

את הפרטים הטכניים על ה-i8 החדשה, ב.מ.וו חשפה בחודש שעבר ובקצרה: ל-i8 מערכת ההנעה ההיברידית-נטענת המייצרת הספק כולל מרבי של 362 כ"ס ומומנט מרבי של 58.1 קג"מ. זה מספיק בכדי להאיץ את ה-i8 מעמידה ל-100 קמ"ש ב-4.5 שניות עד למהירות מרבית של 250 קמ"ש (נתונים מקדמיים -לא סופיים).

 

המערכת ההיברידית של ה-I8 משלבת בין מנוע שלושה צילינדרים טורבו בנפח 1.5 ליטר בהספק מרבי של 231 כ"ס ומומנט מרבי של 32.6 קג"מ המניע את הגלגלים מלפנים, לבין מנוע חשמלי בהספק של 131 כ"ס ו-25.5 קג"מ המניע את הגלגלים מלפנים. ל-i8 טווח נסיעה חשמלי של כ-35 ק"מ וצריכת דלק משולבת של כ-40 ק"מ לליטר.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות