תמונות ראשונות: תא הנוסעים של הסורנטו 2015 החדש

קיה חושפת שתי תמונות ראשונות של תא הנוסעים של הסורנטו החדש – מרווח, מאובזר, מודרני ואיכותי מבעבר.

2015 קיה סורנטו החדש תא הנוסעים

קיה חשפה לראשונה בשבוע שעבר את הסורנטו 2015 החדש וכעת, לקראת תחילת השיווק של הדגם בשוק הבית הדרום קוריאני, היא חושפת תמונות ראשונות של תא הנוסעים של הדור השלישי לרכב הפנאי הגדול של החברה. את הגרסה האירופאית של הדגם, הזהה לזו הקוריאנית, קיה תציג בתערוכת פריז באוקטובר.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כפי שניתן לראות בתמונות ובהתאם לסקיצה של תא הנוסעים שקיה חשפה בשבוע שעבר, תא הנוסעים של הסורנטו 2015 מהווה קפיצת מדרגה משמעותית עבור הדגם בכל הקשור לעיצוב, אבזור ובעיקר, שדרוג משמעותי בתחום איכות החומרים כאשר לפי קיה, שפע של חומרים רכים ואיכותיים משרתים את תא הנוסעים החדש וזאת יחד עם השקעה מרובה בבידוד הרעשים, כך למשל הבידוד ברצפת הרכב האחראי על הפחתת רעשי צמיגים וכביש רחב יותר פי 2.5 לעומת הדגם הנוכחי.

 

עם אורך של 4,780 מ"מ, רוחב של 1,890 מ"מ וגובה של 1,685 מ"מ, הסורנטו החדש בעיקר ארוך ב-90 מ"מ ונמוך ב-15 מ"מ מהדגם הנוכחי. בסיס הגלגלים התארך משמעותית ב-80 מ"מ לכדי אורך של 2,780 מ"מ. לפי קיה, הסורנטו החדש מרווח יותר לנוסעים בכל שלושת שורות המושבים.

 

 

הסורנטו החדש יוצע עם שלל מערכות בטיחות שלא הוצעו בעבר עם הדגם כגון מערכת בלימה אוטו', בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת ניטור לחץ אוויר בכל גלגל בנפרד, התרעה על עצמים באזורים מתים, התראה על סטייה מנתיב הנסיעה עם תיקון היגוי, מצלמת 360 מעלות, מערכת התרעה על תנועה חוצה מאחור ועוד.

 

הסורנטו החדש הוא הדגם הראשון בקיה לעשות שימוש בסיבי פחמן מחוזקים בפלסטיק (CFRP) עבור מסגרת החלון הפנורמי לטובת שיפור הבטיחות במקרה של התהפכות וכן לטובת קשיחות מבנית גבוהה יותר. לטובת בטיחות הולכי הרגל, הרוסנטו מצויד במכסה מנוע אקטיבי המתרומם במעט בזמן תאונה בכדי להרחיק את הנפגע מהחלקים הקשיחים הנמצאים מתחת למכסה המנוע.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • עומרי

    זה כנראה את נושא העיצוב. <br />מדויק ומינימלסיטי, אני אישית מאד אוהב את הסגנון הזה.

    כתובת URL מקוצרת: