תערוכת בייג'ין: יונדאי ix25

יונדאי ix25 הוא הקרוסאובר העירוני הראשון של החברה ומיועד, נכון לעכשיו, לשוק הסיני בלבד.

2014 יונדאי ix25

יונדאי חושפת בתערוכת בייגין את ה-ix25, הקרוסאובר העירוני הראשון של יונדאי  אשר ישווק בסין במחצית השנייה של השנה. יונדאי מגדירה את הדגם שהוצג כקונספט, אך לא קשה להבחין מהתמונות שמדובר בדגם מוכן לייצור ולמעט הבדלים זניחים, כך יראה גם דגם הייצור הסופי.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

נכון לעכשיו, יונדאי ix25 מיועד לשיווק בסין בלבד, אך לאור הפופולריות הרבה של רכבי הפנאי בכל הגדלים והמחירים, ה-ix25 צפוי להגיע למדינות מתפתחות נוספות כגון השוק ההודי והברזילאי כמתחרה לאקוספורט של פורד. לא מן הנמנע שגם לאירופה וארה"ב הדגם עוד יגיע, אלא אם ביונדאי מתכננים דגם ייעודי אחר לשווקים אלו.

 

מבוסס על קיה סול, יונדאי ix25 רושם לזכותו מידות גדולות למדי יחסית לקרוסאובר עירוני עם אורך של 4,270 מ"מ, רוחב של 1,780 מ"מ, גובה של 1,630 מ"מ ובסיס גלגלים של 2,590 מ"מ, אלו מידות המציבות את ה-ix25 קרוב למדי לאחר הגדול ה-ix35.

 

עיצוב הדגם נעשה בהתאם לשפת העיצוב העדכנית של יונדאי (Fluidic Sculpture 2.0) אותה ראינו מיושמת לראשונה בג'נסיס סדאן החדשה ולאחרונה גם בסונטה החדשה. את אותם סממני עיצוב של ה-ix25, נמצא בדור הבא של ה-ix35 ובכל רכבי הפנאי הבאים של יונדאי.

 

דגם התצוגה מצויד במנוע 2.0 ליטר, בפועל הדגם ישווק בסין עם מנועי 1.4 ליטר ו-1.6 ליטר.

 

 

תמונות: IndianAutosBlog

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • מיכאל

    לרכב הזה נכונה הצלחה מרשימה בתנאי שהוא יסופק עם מנוע 1400 טורבו -חב' יונדאי -ראו הוזהרתם!!

    כתובת URL מקוצרת: