2014 יונדאי i35 - מעתה עם מערכת מובילאיי

יונדאי i35 תוצע מעתה כסטנדרט עם מערכת ההתרעה למניעת תאונות של מובילאיי.

2014 יונדאי i35

כלמוביל יבואנית יונדאי בישראל תחל לשווק את יונדאי i35 המשפחתית בתוספת מערכת ההתרעה של מובילאיי. מערכת ההתרעה תתווסף לשתי רמות הגימור של הדגם Inspire ו- Supreme וללא שינוי במחיר.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

חברת מובילאיי היא מובילה עולמית בפיתוח טכנולוגית ראייה מלאכותית, המערכת סורקת את הכביש ומתריעה באמצעים קוליים וויזואליים על סכנות אפשריות לתאונה או סטייה מנתיב הנסיעה בזמן אמת. המערכת מזהה ומבחינה בכלי-רכב, הולכי-רגל, רוכבי אופניים ואופנועים, סימוני נתיבים ותמרורים עד 105 מטר קדימה ובמפתח של 40 מעלות. הטכנולוגיה הייחודית של מובילאיי עוזרת למנוע התנגשויות ותאונות דרכים שמקורן בחוסר תשומת לב או באירוע בלתי צפוי.

 

ההתרעות שמציעה מערכת מובילאיי אשר תותקן ב- Hyundai Elantra i35 הן בסכנת התנגשות בהולכי רגל ורוכבי אופניים (באור יום בלבד). התנגשות חזית-אחור ברכב שלפנים בדרכים עירוניות ובין עירוניות, התרעה על סטייה מנתיב או ירידה לשוליים ללא כוונה מעל 55 קמ"ש ואי-שמירת מרחק מן הרכב שלפנים. חלק מחברות הביטוח אף מעניקות הנחה לרכבים המצוידים במערכת זו של מובילאיי.

 

דוידי פיאמנטה מנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי בכלמוביל מציין כי תוספת מערכת המובילאיי בדגמי ה- i35 Elantra Hyundai מציבה אותה כמשפחתית הבטוחה בישראל. יחד עם מערכת מולטימדיה מתקדמת, פתחי מיזוג ליושבים בספסל האחורי, ואבזור עשיר מדובר בחבילה משתלמת, בטוחה ומאובזרת" הוסיף פיאמנטה

 

דגם ה- Inspire במחיר של 128 אלף ₪ כולל חלון שמש חשמלי, מראות חיצוניות עם קיפול חשמלי, הגה בעל שלושה מצבי היגוי (FLEX STEER) כולל מצבי נוחות, רגיל וספורטיבי, פתח מיזוג ייעודי למושב הנוסעים האחורי ותאורת יום קבועה הנדלקת עם התנעת הרכב (DRL).

 

דגם ה- Supreme במחיר של 130 אלף ₪ כולל בנוסף לאבזור בדגם ה – inspire, חישוקי מגנזיום, מפתח חכם, כפתור הנעה ללא מפתח, מושב נהג חשמלי, בקרת אקלים מפוצלת ותא כפפות מצונן.

 

שני הדגמים כוללים מערכת מולטימדיה הכוללת מסך מגע צבעוני 8 אינץ', דיבורית בלוטוס ומצלמת נסיעה לאחור.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (4)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • הרצל

  ההודעה הלא מפתיעה מגיעה בדיוק יומיים אחרי שחברת מובילאי הונפקה בבורסה האמריקאית וברור שאדון חרל"פ חייב לדאוג לעליית המניות שלו בתור משקיע עיקרי בחברה.<br />צעד מבורך , אבל אין ארוחות בחינם ! על הכל הצרכן משלם בסוף...

  כתובת URL מקוצרת:
 • XXX

  כימעט כל היצרנים כבר אם מערכת כסטנדרט ורק בארץ היבואן "קונה" את המערכת ומתקין אותה ברכבי הזבל

  כתובת URL מקוצרת:
 • אריק

  אבל מה עם המנועים , גרוטאות.

  כתובת URL מקוצרת:
 • שלומי

  כל הכבוד!!!!<br />מקווה ששאר היבואנים <br />יילכו בדרך זו עם אבזור עשיר במחיר בסיס

  כתובת URL מקוצרת: