טויוטה חושפת את הקאמרי 2018 החדשה

2017 טויוטה קאמרי החדשה
קאמרי החדשה - איכותית, מודרנית וספורטיבית יותר.

הקאמרי החדשה איכותית מזו היוצאת ומהנה לנהיגה, לפי טויוטה, היא מבוססת על פלטפורמה חדשה ומצוידת בתיבת 8 הילוכים אוטו' ומנוע 2.5 ליטר חדש לחלוטין עבור דגם הבסיס והדגם ההיברידי.

 

חמש שנים בלבד לאחר שהציגה את הדור האחרון של הדגם, טויוטה חושפת בתערוכת דטרויט את הקאמרי 2018 החדשה, הדור השמיני למשפחתית הגדולה, האמריקאית, של טויוטה ומכונית הנוסעים הנמכרת ביותר בארה"ב ב-15 השנים האחרונות. שיווקה של הקאמרי החדשה בשוק האמריקאי יחל רק במחצית השנייה של 2017, בישראל הדגם ישווק רק במהלך 2018. 

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הקאמרי 2018 החדשה היא מכונית חדשה לחלוטין המצוידת בפלטפורמה חדשה, מנועים חדשים, תיבת 8 הילוכים חדשה ועוד. הקאמרי החדשה נשענת על פלטפורמת TNGA המודולרית החדשה של טויוטה, קשיחה משמעותי וקלה יותר מזו של הדגם היוצא. עם אורך של 4,851 מ"מ, רוחב של 1,839 מ"מ, גובה של 1,440 מ"מ ובסיס גלגלים של 2,824 מ"מ, הקאמרי החדשה, לעומת הדגם היוצא, רחבה יותר ב-19 מ"מ, נמוכה יותר ב-30 מ"מ, לבסיס הגלגלים נוספו 49 מ"מ ולאורך נוסף מ"מ אחד בודד.

מנוע הבנזין בדגם בנפח של 2.5 ליטר הוא מנוע חדש לחלוטין, חלק ממשפחת מנועים חדשה אותה טויוטה תציג במהלך חמש השנים הבאות ואשר תשרת למעלה מ-60% מדגמי המותג עד שנת 2021 (על כך תוכלו לקרוא בקישור). למנוע מערכת הזרקת דלק ישירה ונצילות תרמית גבוהה במיוחד של 40%. הוא משודך לתיבת ה-8 הילוכים האוטומטית החדשה של טויוטה הכוללת נעילה ישירה בין ההילוכים 2-8 לטובת הפחתת הפסדים ממיר המומנט ופעולה מהירה יותר של העברת הילוכים.

 

2017 טויוטה קאמרי החדשה היברידית
טויוטה קאמרי החדשה.

הקאמרי ההיברידית החדשה תעשה שימוש במערכת הנעה היברידית המתבססת על אותו מנוע 2.5 ליטר חדש והגרסה הבכירה של הדגם תשווק עם מנוע 3.5 ליטר V6 חדש עם הזרקת דלק ישירה. בשלב זה, טויוטה לא חושפת נתונים טכניים אודות יחידות ההנעה החדשות.

 

תא הנוסעים של הקאמרי החדשה מציג קפיצת מדרגה משמעותית לעומת הדגם הנוכחי, לא רק באיכות אלא גם בעיצוב, הספורטיבי יחסית, המתעלה על השבלוניות של הדגם הנוכחי. בתא הנוסעים נוכל למצוא את הדור השלישי של מערכת המולטימדיה של טויוטה, Toyota Entune 3.0, עם מסך "8, אפליקציות ייעודיות, נקודה חמה לעד חמישה מכשירים בחיבור לרשת דור 4. נוכל למצוא גם מסך "7 בלוח המחוונים, תצוגה עילית צבעונית בגודל מרשים של "10 וכמובן את כל אבזור הנוחות במקובל בסגמנט.

 

הקאמרי החדשה תשווק כסטנדרט עם 10 כריות אוויר ומערכת הבטיחות המתקדמות Safety Sense P הכוללת, בקרת שיוט אדפטיבית לכל טווח המהירות של הדגם, בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל, מערכת סיוע לשמירה על נתיב הנסיעה (כולל תיקוני היגוי) ואור גובה אוטו'. רמות האבזור הגבוהות מצוידות בנוסף בניטור שטח מת כולל תנועה חוצה מאחור.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (12)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • סאשה

  גם אני שנה עם קמרי LE היברידית 2017 - רכב תענוג שאין כמותו, יוצא מן הכלל! מערכת המולטימדיה הגרועה עם אנדרויד
  4 העתיק *ולא ניתן לשינוי או שידרוג* מתקינים בארץ ואין לטויוטה כשר לביזיון הזה - וזה ההסבר...

  כתובת URL מקוצרת:
 • סלאבה ש.

  סאשה

  מסכים לחלוטין. לגבי מערכת מולטימדיה גרוע מאוד, ממש בושה לשים אותה לרכב ברמת כזה. הכי גרוע שיש סרטון הדרכה באנגלית או עברית באתר החברת טויוטה שאין לא שום קשר למצב בשטח.

  כתובת URL מקוצרת:
 • אבי

  אני נוהג בקמרי הברידית 2017 כמעט שנה. רכב פנטסטי מכל הבחינות למעט מערכת המולטימדיה שהיא גרועה ומביישת את טויוטה.

  כתובת URL מקוצרת:
 • יאיר

  אבי

  תודה, מידע חשוב

  כתובת URL מקוצרת:
 • היודע

  נוסע על קאמרי 2017 כבר חצי שנה - פשות תענוג, אין לי מילים. היו לי רכבים שונים לפני והרבה (כל מני ליסינגים וחו') אך שום דבר לא מתקרב לקאמרי לא באיכות, לא בנוחות ולא בביצועים, שהם פשות פנטאסטים! אפשר רק לדמיין - מה עוד הם שיפרו ברכב החדש..

  כתובת URL מקוצרת:
 • זיו דוד

  מערכת מולטימדיה גרועה ביותר , לא מתפקדת בכלל , וויז לא זז ונתקע, משמיעה צלילים גרועים ומוזרים שלא קשורים למוזיקה בכלל משהו הזוי!!
  לא לקנות בשום אופן!! היצ**** מתקין בארץ והורסים את הרכב ואת המערכות ברכב , לי הם שברו את הפריים ולקח חודש עד שתיקנו ורדפתי אחריהם בלי סוף!!
  קאמרי -2018-2016-2017 לא להתקרב!!

  כתובת URL מקוצרת:
 • שם

  זיו דוד

  אתה שקוף, ליצן - פרסום שלילי של מתחרים..

  כתובת URL מקוצרת:
 • סאשה

  שם

  100%!!!

  כתובת URL מקוצרת:
 • אסי

  היכן הפגוש הקדמי ?
  גריל ענק בחזית
  ושכחו מהפגוש קדמי ???

  כתובת URL מקוצרת:
 • אפי

  אסי

  היי, אנחנו כבר לא בסבנטיז

  כתובת URL מקוצרת:
 • אלי

  שאפו לטויוטה. מבחינתי זהו עכשיו יעד שצריך להגשימו. קאמרי חדשה אצלי בחניה.

  כתובת URL מקוצרת:
 • אסף

  אלי

  משכנתא...

  כתובת URL מקוצרת: