2019 סוזוקי ג׳ימני החדש בישראל - מחיר החל מ-124,990 שקל

2019 סוזוקי ג׳ימני החדש
2019 סוזוקי ג׳ימני החדש.

סוזוקי ג׳ימני החדש נוחת בישראל עם מנוע 1.5 ליטר 102 כ״ס, תיבה ידנית או אוטומטית, מערכות בטיחות מתקדמות, תא נוסעים מודרני ומרווח יותר ויכולות שטח גבוהות יותר מאלו של הדגם היוצא.

 

מכשירי תנועה, יבואנית סוזוקי בישראל, מודיעה על תחילת השיווק של סוזוקי ג׳ימני החדש, דור חדש לרכב השטח הקטן והמיתולוגי של סוזוקי אשר זכה לאשר 20 שנה לדגם חדש לחלוטין המושק עתה בישראל. הג׳ימני החדש ישווק בישראל עם מנוע 1.5 ליטר 102 כ״ס חדש, תיבת הילוכים ידנית או 4 הילוכים אוטומטית וכמובן עם הנעה כפולה כסטנדרט. מחירי הדגם החל מ-125 אלף שקל ועד ל-137 אלף שקל.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הג׳ימני החדש שומר על מאפייני העיצוב של הדגם היוצא, רק מודרני יותר למראה, מהחוץ ומהפנים. הוא מבוסס על שלדת סולם חדשה והוא לא רק ניראה דומה לדגם היוצא אלא גם בעל מידות דומות, למעט תוספת משמעותית של 45 מ״מ לרוחב כך שנוסעי הדגם כבר לא ירגישו כמו בקופסת סרדינים.

 

2019 סוזוקי ג׳ימני החדש תא הנוסעים
מודרני, מרווח ומאובזר יותר.

לג׳ימני החדש בסיס גלגלים של 2,250 מ״מ, כמו בדגם היוצא, מידת אורך של 3,645 מ״מ, קצר ב-50 מ״מ מהדגם היוצא (3,480 מ״מ ללא גלגל חלופי על דלת תא המטען ), מידת רוחב של 1,645 מ״מ, רחב יותר ב-45 מ״מ ומידות גובה של 1,725 מ״מ, תוספת של 20 מ״מ לעומת הדגם היוצא. מרווח הגחון עומד על 21 ס״מ, תוספת של 2 ס״מ לעומת הדגם היוצא. לדגם מקום לעד 4 נוסעים ונפח תא המטען נותר סמלי בלבד עם 85 ליטר כאשר כל המושבים בשימוש ו-377 ליטר עם קיפול המושבים מאחור - גידול של 53 ליטר מול הדגם הקודם.

 

בתחום ההנעה, מנוע ה-1.3 ליטר 85 כ״ס ו-11.2 קג״מ של הדגם היוצא מוחלף במנוע 1.5 ליטר מודרני עם הזרקת דלק ישירה המייצר הספק מרבי של 102 כ״ס ב-6,000 סל"ד ומומנט מרבי של 13.2 קג"מ ב-4,000 סל”ד. המנוע משודך לתיבת 5 הילוכים ידנית או 4 הילוכים אוטו׳ - כמו בדגם היוצא (למרות שמדובר בשתי תיבות חדשות). צריכת הדלק עם תיבה ידנית עומדת על 14.7 ק״מ לליטר ו-13.3 ק״מ לליטר עם תיבת הילוכים אוטו׳. עם תיבה ידנית לדגם נתון תאוצה 0-100 קמ״ש של 14.1 שניות, 17.2 שניות עם תיבה אוטומטית. המהירות המרבית עומדת על 145 קמ״ש או 140 קמ״ש, בהתאמה.

 

2019 סוזוקי ג׳ימני החדש
מנוע 1.5 ליטר חדש ומערכת הנעה כפולה חדשה ומשופרת.

הדגם מצויד כסטנדרט במערכת הנעה כפולה ALLGRIP PRO הכוללת תיבת הפחתה. מערכת ההנעה הכפולה נעזרת באלקטרוניקה (בקרת השמיכה) בכדי לבלום גלגל מחליק ולהעביר את המומנט לגלגל האוחז וכן במערכת בקרת טיפוס וירידה במדרון. לג׳ימני החדש זווית גישה של 37 מעלות, זווית בטן (מעבר מכשול) של 28 מעלות וזווית נטישה של 49 מעלות. הג'ימני מצויד במתלי סרן קשיח הן מקדימה והן מאחור.

 

2019 סוזוקי ג׳ימני החדש
סוזוקי ג׳ימני החדש.

הג׳ימני החדש ישווק עם מערכות בטיחות מקוריות מהיצרן Suzuki Safety Support, כולל בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל, בקרת סטייה מנתיב ואור גבוה אוטומטי. הדגם מצויד בנוסף בשש כריות אוויר מערכת ניטור לחץ אוויר בצמיגים. 2019 סוזוקי ג׳ימני החדש - מפרט טכני מלא להורדה.

סוזוקי ג׳ימני החדש ישווק ברמת גימור אחת, GLX, הכוללת, בין היתר: מראות צד חשמליות, בקרת אקלים, חימום במושבים הקדמיים, חישוקי סגסוגת ״15, מערכת שמע ועוד.

 

2019 סוזוקי ג׳ימני החדש - מחירון:

ג'ימני 1.5 ליטר תיבת הילוכים ידנית במחיר 124,990 ₪

ג'ימני 1.5 ליטר תיבת הילוכים אוטומטית במחיר 136,990 ₪

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (21)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • מאיר לטוי

  מאיר לוי לפני 3 דקות
  מחיר של 132,000 אלף שקל על הכביש לא מצדיק את המחיר וגם אי אפשר לקנות עוד 3חודשים לפחות בקיצור זה לא זה לקנות רכב בחודש. 6 זה אמצע השנה

  כתובת URL מקוצרת:
 • מאיר לוי

  מחיר של 32000 אלף שקל על הכביש לא מצדיק את המחיר וגם אי אפשר לקנות עוד 3חודשים לפחות בקיצור זה לא זה לקנות רכב בחודש. 6 זה אמצע השנה

  כתובת URL מקוצרת:
 • חברה פחחח

  אפילו אחד במלאי לרפואה אין.... וגם לא יהיה. יבואן פח.

  כתובת URL מקוצרת:
 • הרקולס

  בשטח טוב מאוד בכביש בדיחה רעה.תא מיטען צחוק מהעבודה במחירים האלה רק לאידיוטים יבואן חולירה תנו לו להיתבשל במיץ של עצמו להחרים את היבואן.ליבדוק היטב גם את שאר מכוניות החברה.יש יותר טובות במחיר נמוך יותר.צריך לאפס את היבואן אנחנו אנשים עממים שילך לחפש פריירים עשירים עם מכונית לעשירים.

  כתובת URL מקוצרת:
 • הרקולס

  חברים לא ליקנות .צריך לבדוק יבוא אישי.יבואן חזיר.שיתקעו עם מלאי ויעשו מיבצעים.מחיר הוגן 105 אלף שקל לגיר רגיל.115 אלף לגיר אוטומט.גם במחירים האילו יש ליבואן רווח טוב.במיולד שהיה מעיף כלים.

  כתובת URL מקוצרת:
 • דור

  על זה נאמר פראיירים לא מתים....

  כתובת URL מקוצרת:
 • ניקי

  גם אני מאוד התבאסתי על המחיר חיכיתי לרכב עד שהגיע אבל המחיר הזה הם הגזימו לגמרי חבל מאוד
  ולמי שיש לו לשים 140000₪ שיקנה רכב עם בג’אז עם כבר

  כתובת URL מקוצרת:
 • דני

  גם אני תכננתי לקנות את החדש. זה לא יקרה במחיר הזה. השתגעו לגמרי.

  כתובת URL מקוצרת:
 • אלון

  בחו"ל הדגם החדש עולה בין 5% ל-10% יותר מהקודם. בישראל העלו את הידני מ-105 אלף ל-125 אלף שזה 19%. אין גבול לחוצפה. הדגם הידני היה צריך לעלות בין 110 ל-115 אלף ש"ח. התכוונתי לקנות וויתרתי, חבל :-(

  כתובת URL מקוצרת:
 • טלי

  חיכיתי לרכב אבל המחיר ? לא שפוי.

  כתובת URL מקוצרת:
 • צחי

  תשדיר מוצלח לסוזוקי של כתבי ותוכניות הרכב. גרם לחברה להעלאת השתן לראש.ולהמצאת מחיר שערוריתי. שנושק ל140 אלף שח. משוגעים תרדו מהגג. תשאירואת הרכבים במחסני החברה. לא לשתף פעולה בנסיון עושק זה

  כתובת URL מקוצרת:
 • ע

  חבל מאוד. חיכיתי שיגיע ורציתי לקנות. מי שתמחר את זה עף על עצמו. אני אתפלא אם מישהו ירכוש במחיר הזה. עם כל הכבוד, אי אפשר למכור רכב כזה במחיר של ספורטאז' חדשה, עם כל הכבוד ליכולות השטח

  כתובת URL מקוצרת:
 • shlomi186

  רציתי ציפיתי סביב 110000 , נכון , נחמד , מצועצע , שטח בכל מובן המילה ,אבל יש גבול
  אחשוב על פיצוי הולם אחר

  כתובת URL מקוצרת:
 • אמין

  מחיר הזוי. אם אנשים לא יקנו במחיר הזה נרא לי שהמחיר ירד משמעותי .אבל יש הרבה פלצנים שישלמו את המחיר הזה וידפקו אותנו

  כתובת URL מקוצרת:
 • מחמוד

  מחיר הזוי...רציתי אבל הופתעתי מהמחיר...

  כתובת URL מקוצרת:
 • Id

  אך בהמשך לדבריי, עכשיו באה הביקורת החריפה.
  המחיר עלה משמעותית, אך איתו גם היכולת והגלאם. כאן יש מקום לשיפור במחיר! אך לא בזה אתמקד.
  חשוב מזה זה הטריק המחליא של כמה יבואני רכב אצלנו.
  היבואן מפשיט את הרכב ממערכות מסייעות אקטיביות ומולטימדיה טובה מאוד (אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי) בכוונה.
  זה כבר פלילי בגלל שהם מורידים את מערכות הבטיחות שבאות בסוזוקי כסטנדרט. התאונות שיבואו יהיו על המצפון (בלי אשליות.. אין ליבואן אחד כזה..) שלהם, אך חשוב מכך, על משרד התחבורה שמעלים עין.

  חרם ללא עוררין.
  לא לקנות, תנו ליבואן להתבשל במיץ הזבל של עצמו!

  כתובת URL מקוצרת:
 • גיגי

  100 ידני. 110 אוט' לפני מבצעים היה מחיר סביר. משווה למחירי מתחרים באירופה.
  רציתי, הופתעתי, שלום ביי

  כתובת URL מקוצרת:
 • חמי

  תימחור הזוי וגבוה - בנוסף, הרכב לא קיבל ציונים גבוהים במבחני ריסוק

  כתובת URL מקוצרת:
הצג תגובות נוספות