אודי תספק לכם סאונד עם 62 רמקולים

לרוב מערכת סאונד איכותית מאוד ברכב הייתה מכילה 14 רמקולים, באודי Q7 יהיה נתין לקבל 62 רמקולים

אודי Q7 עם 62 רמקולים

 

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

עד היום, אם איכות הסאונד באודי Q7 הייתה חשובה לכם, יכולתם לקבל מערכת Bang & Olufsen עם 14 רמקולים וסאונד איכותי מאוד. IDTM המוסד לטכנולוגית מדיה דיגיטלית, עובד ביחד עם אודי, בחמש השנים האחרונות, על טכנולוגיה הנקראת בשם Iosono, שהיישום שלה הוא בעיקר לקולנוע ומה שהיא מאפשרת זו חווית שמיעה אבסולוטית ללא איבוד סואנד, ללא קשר למיקום המאזין. כל חובב קולנוע בייתי יודע שיש נקודה אחת במרחב בה איכות השמיעה היא בדיוק כפי שצריך להיות לחוויה מקסימלית, המערכת תאפשר ליצור מרחב שלם ולא רק נקודה אחת בה הסאונד יהיה מושלם.

 

כיום יש בית קלונוע אחד בעולם, המסוגל להשתמש בטכנולוגיה הזו בו מפוזרים כ-192 רמקולים הנשלטים כל אחד ע"י מחשב מהיר, המספק את האות לכל רמקול בנפרד בדיוק מתי שצריך. יש רק בעיה אחת, אף חברת סרטים עדיין לא משתמשת בטכנולוגיה זו וקיים רק טריילר אחד שהוכן לצורך בדיקת המערכת.

 

IDTM יחד עם אודי, יצרו אב טיפוס למערכת באודי Q7, המכיל 62 רמקולים. בקרוב, עדיין לא נוכל לבקש את האקסטרה הזו, שוודאי תהיה בתוספת מחיר מאוד נכבדה. אודי מוכיחה כאן שוב שהיא שואפת לבכורה בתחום רכבי היוקרה. אז נכון שמערכת סאונד, כמה שתהה טובה לא תעשה את כל ההבדל, אך בתחום המאוד תחרותי הזה, כל יתרון טכנולוגי הוא צעד אחד קדימה על פני המתחרות.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות