אפל רוצה להיכנס לכם למכונית עם iOS7

אפל הציגה היום את מערכת ההפעלה החדשה iOS7 הכוללת מערכת הפעלה ייעודית לרכב שתאפשר התממשקות מלאה עם הסלולרי.

אפל רוצה להיות בכל רכב עם מערכת ההפעלה iOS7 החדשה

אפל הציגה אמש בכנס המפתחים העולמי של החברה את מערכת ההפעלה החדשה שלה לאייפון – iOS7 . אם בד"כ חדשה שכזו מגיעה רק למגזינים העוסקים בטכנולוגיה, הפעם היא צריכה לעניין גם את חובבי הרכבים שכן הפעם מערכת ההפעלה הותאמה לשימוש מלא ברכב. אם גם זה לא מעניין אתכם, כדאי שתדעו שלפי אפל חברות הרכב: מרצדס, קיה, שברולט, ניסאן, פרארי, אינפיניטי יונדאי, וולוו, אקורה, אופל ויגואר חתמו עם החברה על התאמת הרכבים לממשק החדש של אפל וכבר מ-2014 נתחיל לראות רכבים העושים שימוש במערכת.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

עוד לפני שנדבר על המערכת עצמה, " iOS in the Car”, נאמר שצעד זה היה מתבקש כבר די מזמן. לאור העובדה שכמעט כל אדם שני כיום מחזיק מכשיר סלולרי חכם המסוגל לעשות פי כמה וכמה מכל מערכת ייעודית לרכב של יצרן זה או אחר, הכפילות הזו של לשלם (ולפתח מצד היצרן) על שתי מערוכת יקרות הוא בזבוז מיותר של כסף ומשאבים.

 

כבר כיום, רכבים רבים "יודעים לדבר" עם מכשירים חכמים אך עיקר השימוש הוא למוזיקה. מערכת " iOS in the Car” החדשה תאפשר אינטגרציה רחבה יותר כולל שימוש בתפעול קולי מלא (Siri) ניווט, מסרים מידיים, תפעול מגלגל ההגה של הסלולרי ועוד. המערכת תאפשר ליצרן הרכב לוותר על מערכת מולטימדיה ומידע מתקדמת ולמעשה, רק להתקין מסך עליו "משתקפת" מערכת ההפעלה הייעודית של אפל. למרות זאת, ברכבים מודרניים מערכות המחשוב מאפשרות שליטה על פרמטרים רבים ברכב כך שיצרני הרכב לא יכולים לוותר לחלוטין על פיתוח מערכת ייעודית כך שעוד נאלץ להמתין ולראות לאן זה יתפתח.

 

לטובות הבטיחות ובניגוד למערכות אפטר-מרקט שיש בשוק החופשי המציעות “שיקוף” מלא של מסך הסלולרי, ממש המשתמש הותאם לשימוש ברכב וכולל רק את מה שנחוץ בזמן נהיגה, כך ש”Angry Birds” לא תוכלו לשחק בזמן נהיגה.

 

אם נתייחס לשוק המקומי, הראשונים בישראל שעשויים ליהנות מהמערכת החדשה של אפל אלו רוכשי שברולט המצוידת מערכת MyLink שכבר כיום (בארה"ב) מציעה תפעול קולי דרך Siri של אפל.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות