בשורות משמחות: טעינה משקע ביתי למיצובישי אאוטלנדר PHEV המחודש

לקוחות מיצובישי אאוטלנדר המחודש, שישווק כאן לקראת סוף השנה, יוכלו להטעין את הדגם משקע ביתי – MODE 2.

מיצובישי אאוטלנדר PHEV
טעינה MODE 2 למיצובישי אאוטלנדר PHEV החדש.

למעט כמה מאות יחידות של רנו פלואנס הנעות על הכביש, מה שבעיקר נשאר מבטר פלייס ז"ל היא החובה בישראל לעשות שימוש בלעדי בעמדת טעינה ייעודית (כבלMODE 3) בכדי לטעון רכבים עם הנעה חשמלית או היברידית פלאג-אין. בשורה משמחת בתחום זה מגיעה כעת מכיוון כלמוביל-מיצובישי, אשר הצליחה להביא מכון התקנים לאשר טעינה בתקן MODE 2 – כלומר טעינה משקע ביתי ללא צורך בעמדת טעינה ייעודית. 

 

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

כבל MODE 2 מתבסס על התקן האירופאי (EC61851-1), אך עם תיקונים בהתאם לדרישות הישראליות בתצורה של הכבל. הכבל החדש המאושר אינו דורש עמדת הטענה ייעודית אלא יכול להתחבר למקור חשמל (שקע ביתי) בעל פחת ייעודי ושקע תעשייתי המותקן ע" חשמלאי מוסמך והמאפשר טעינה ללא צורך בעמדת טעינה. מדובר בפיתוח מיוחד של מיצובישי לדרישות הישראליות היות ומכון התקנים דרש התאמה לשקע תעשייתי והנמכת סף זרם הטעינה עד ל- 10 אמפר בשונה מהמקובל במדינות אירופה. הכבל החדש יסופק לכל לקוחות מיצובישי אאוטלנדר PHEV החדש אשר יושק בישראל לקראת סוף השנה.

 

דוידי פיאמנטה, מנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי בכלמוביל מציין כי מדובר בסיום של תהליך ארוך שארך כשנתיים ובסופו פרצנו דרך לשינוי אשר ישרת לא רק את רוכשי ה- PHEV. אנו מאמינים כי הדור החדש של הרכב יוכל להוות פתרון מתאים לכל מי שמעוניין ברכב ירוק, וחסכוני ונושא הטעינה היווה חסם עבורו. בעתיד, נאפשר גם אופציה של טעינה מהירה לכשתגיע האפשרות לישראל.

 

האאוטלנדר PHEV החדש שיושק בקרוב יכלול עיצוב פנים וחוץ חדש, אבזור מתקדם וישלובו בו מערכות בטיחות חדשות. ה- PHEV שהיה ה- SUV חשמלי היברידי הראשון בישראל משלב בין צרכי הנהג לנסיעות עירוניות ובין עירוניות ושמירה על הסביבה. הרכב יגיע ברמת אבזור מפוארת, אבזור בטיחות מתקדם ויהווה פתרון לנהג הישראלי אשר ירצה להרגיש שקט ובטוח שהוא יכול להשתמש ברכב הן לעבודה ולנסיעות קצרות בתוך העיר תוך שימוש בחשמל בלבד והן לצאת החוצה מהעיר ולא להיות מוגבל בטווח הנסיעה תוך שימוש משולב חשמל ובנזין. מיצובישי מביאה הלכה למעשה את הפתרון הטוב ביותר הקיים היום בעולם לנהג הישראלי אשר רוצה להנות מכל העולמות; נסיעה חשמלית מצד אחד אך ללא הגבלת טווח מצד שני.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (4)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • משה

  חברת ממטק הישראלית מייצרת כבלים לטעינת רכב חשמלי משקע ביתי
  לפרטים 050-5515686

  כתובת URL מקוצרת:
 • אני

  האם זה אפשרי להעביר את הכבל מקומה 3 לחניה שמתחת לבית??

  כתובת URL מקוצרת:
 • משה

  אני

  אני גר בקומה רביעית והעברתי קבל יעודי למטה.

  כתובת URL מקוצרת:
 • משה

  כל הכבוד כלמוביל. רק לא להתפרע עם המחיר.

  כתובת URL מקוצרת: