ג׳ינרג׳י התקינה את עמדת הטעינה המהירה הראשונה בישראל בקניון M הדרך

עמדת טעינה מהירה של ג׳ינרגי
עמדת טעינה מהירה ראשונה בישראל (צילום:סיון וינטר).

עמדת הטעינה המהירה על כביש 2 (מחלף בית ינאי), מסוגלת להטעין 80% מקיבולת הסוללה בזמן של 20 דקות בעלות של 24 שקלים.

 

קבוצת ג'ינרג'י, ספקית ניהול מערכות אנרגיה וחלוצת עמדות הטעינה לרכב חשמלי בישראל, משיקה בישראל את עמדת הטעינה המהירה הראשונה לרכב חשמלי. עמדה זו הותקנה היום (חמישי, ה-29 בנובמבר 2018) במתחם החניה של קניון M-הדרך הסמוך למחלף בית ינאי שעל כביש 2.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

עמדה זו, הנחשבת למתקדמת מסוגה ושממנה הותקנו עשרות אלפי יחידות ברחבי העולם, מתאימה לטעינת כל סוגי הרכב חשמלי (EV) המשווקים בישראל. העמדה מסוגלת לטעון 80% מקיבולת הסוללה - ממצב ריק - ברכבים כגון רנו זואי החדשה (עם סוללה בקיבולת של 40kWh) בזמן של 20 דקות בלבד, במקום 6-8 שעות בטעינה רגילה. במקרה של הזואי, לאחר 20 דקות תוכלו לנסוע לטווח נוסף של כ-240 ק״מ.

 

עמדת טעינה מהירה ג׳ינרגי
15 עמדות טעינה מהירה ציבוריות בחצי השנה הקרובה.

התשלום על הטעינה יתבצע בשני אופנים - על ידי זיהוי הלקוח באמצעות כרטיס זיהוי אישי או באמצעות יישומון ייעודי לטלפון החכם. החיוב על עלות החשמל הנו כפי שנקבע על ידי רשות החשמל, ללא מרווחי גביה עבור ג'ינרג'י. עלות טעינה ממצב ריק עד 80 אחוזים יעמוד על כ-24 שקלים ו-20 האחוזים הנותרים יעלו כשישה שקלים נוספים. לקוח אשר יטעין את רכבו בשעות הלילה באמצעות העמדה המהירה יזכה לתעריף זול במיוחד של כ-14 שקלים לטעינה מלאה (100 אחוזים).

 

בחצי השנה הקרובה, חברת ג'ינרג'י תמשיך בביצוע תוכנית הפריסה הארצית לתחנות טעינה מהירה, 15 במספר, בהן גם עמדות המסוגלות לטעון עד שישה כלי רכב חשמליים במקביל, זאת בנוסף להתקנת עמדות טעינה מהירה במרחבים פרטיים. עמדת הטעינה המהירה הראשונה בישראל וכל עמדות הטעינה המהירה שיותקנו בעתיד הקרוב, כוללות ניהול מרחוק של צוות הבקרה של ג'ינרג'י ומצוידות במערכת לניהול עומסים וטעינה במקביל.

כאמור, בששת החודשים הקרובים תפרוס ג'ינרג'י עמדות טעינה מהירות ציבוריות בכל רחבי הארץ - קריית שמונה, צומת כח, קניונים נבחרים בגוש דן, הק"מ ה-101 של כושי רימון, אילת ועוד, כדי לאפשר יכולת תנועה חופשית מלאה לבעלי רכב חשמלי.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (14)

קבל התראות על תגובות חדשות: