הלאון הבאה תדבר עם רמזורים

סיאט לאון
סיאט לאון החדשה.

סיאט תצייד את הלאון 2020 החדשה במערת תקשורת עם הסביבה אשר תאפשר לרכב "לדבר" עם רמזורים.

 

את הלאון החדשה אנחנו צפויים לפגוש בתחילת השנה הבאה, ולכל המאוחר בתערוכת ז'נבה במרץ 2020. עד שזה יקרה, סיאט מציגה לנו את טכנולוגיית התקשורת עם רמזורים בה תצויד הלאון, מערכת חדשה יחסית בקבוצת פולקסווגן אשר שהוצגה מוקדם יותר השנה בדגמי אודי.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

המערכת מבוססת על מה שקרוי בעולם הטכנולוגיה תקשורת V2X, תקשורת בין רכבים או בין רכבים לסביבה, טכנולוגיה הכרחית לעידן הרכב האוטונומי ובכל הקשור לרמזורים, זו טכנולוגיה שיכולה לסייע רבות גם לצמצום פקקי תנועה בערים באמצעות הזרמה יעילה יותר של תנועה בצמתים מרומזרים. מערכת הרמזורים מקבלת מהרכב את מהירות הנסיעה וכיוון הנסיעה (בהמשך גם יעד סופי ממערכת הניווט), הרמזור משדר לרכב את התזמון, כך הנהג יכול לדעת מתי הרמזור יתחלף לאדום, מה המהירות האידיאלית בכדי לתפוס "גל ירוק" ומתי הרמזור האדום מתחלף לירוק.

 

בכדי לבחון את המערכת, סיאט התקינה בצמתים רבים בברצלונה רכיבי תקשורת, בשיתוף פעולה עם רשות התחבורה הספרדית, קבוצת ETRA המפתחת טכנולוגיה לערים חכמות ועיריית ברצלונה.

למעט הצצה לטכנולוגיה החדשה, ולמערכת המולטימדיה הבכירה החדשה של הדגם שכמו באוקטביה החדשה כוללת פס מגע/הקלקה לשליטה על עוצמת השמע ובקרת האקלים, סיאט לא מספקת לנו פרטים נוספים על הדגם.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות