טויוטה ישראל מציגה: דור חדש למערכת ה- TOYOTA Connected

טויוטה קונקטד דור שני
דור שני ומתקדם יותר למערכת קונקטד של טויוטה.

הדור חדש למערכת ה- TOYOTA Connected יאפשר מעתה ללקוחות טויוטה גם תפעול קולי והקראת הודעות, יחד עם חומרה חדשה לפעולה מהירה וחלקה יותר.

 

יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, משיקה דור חדש ומתקדם יותר למערכתToyota Connected, מערכת המולבשת על המערכת המקורית (פועלת במקביל), משדרגת את חווית הנהיגה וכוללת שלל אפליקציות מתקדמות שלא קיימות במערכת המקורית כגון, רדיו אינטרנטי, מוקד חירום 24/7, הזמנת טיפול במוסך, אפליקציית פנגו ומציאת חניון קרוב ועוד. המערכת כוללת בנוסף אפליקציית מובייל המתממשקת עם המערכת ומסונכרנת דרך הענן.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

הדור השני של המערכת כוללת פונקציות נוספות יחד עם חומרה חדשה הכוללת מעבד 4 ליבות עוצמתי, תמיכה ב-3 רשתות לוויינים, שדרוג המודם מ-3 ג'יגה למודם 4 גיגה זיכרון. המערכת היא פרי פיתוח ישראלי וחדשני של יוניון מוטורס, בשיתוף החברות איתוראן וגיל קאר. החומרה החדשה זמינה בהתקנה חדשה של המערכת ברכבים שנמסרו מינואר 2018. שאר עדכוני התוכנה ועדכוני האפליקציה זמינים כאמור באופן אוטומטי.

 

טויוטה CONNECTED דור שני
חומרה חדשה ומתקדמת יותר.

הדור החדש של מערכת Toyota Connected כולל ממשק קולי חדש המקטין את הצורך בהסטת מבט למסך ובהקלדה מסוכנת תוך כדי הנהיגה וכן תפעול אפליקציות שימושיות באמצעות הקול דרך מערכת הקונקטד, כגון: מציאת חניון קרוב, ביצוע שיחות למוקד חרום, רדיו אונליין, WAZE ופנגו. כמו כן כחלק מהשאיפה לרמת הבטיחות הגבוהה ביותר, נוספה גם אפשרות ייחודית של הקראת הודעות המערכת.בין החידושים הנוספים הזמינים באפליקציית המובייל: שירות חדש של ניתוח סגנון הנהיגה, כפלטפורמה לשיפור עצמי של סגנון הנהיגה ולהגברת בטיחות, ולקבלת הנחות על ידי חברות הביטוח. בין היתר יהיה ניתן לקבל ציון משוקלל לתקופה נבחרת ולצפות במדדים מרכזיים: תאוצות, בלימות פתע, פניות חדות וחריגות מהירות. אפשרות ניווט רגלי אל הרכב על פי מיקומו המדויק באמצעות הסמארטפון במקרה של שכחת מקום החניה למשל. בנוסף, ניתן יהיה למצוא באפליקציה חיבור שירותי ללקוח הכוללת מידע רלוונטי כמו היסטוריית טיפולים מלאה ומסונכרנת אונליין עם מרכזי השירות של טויוטה, אותה גם ניתן לשלוח ישירות למייל, וכן אפשרות לבדיקת קריאת שירות והזמנת תור לבדיקה או טיפול באופן ישיר, פשוט ונוח.

 

טויוטה CONNECTED דור שני
תפעול קולי מתקדם.

מערכת Toyota Connected, שהושקה לראשונה בארץ לפני כשנה וחצי, כוללת בגרסתה המעודכנת כ-20 אפליקציות זמינות בהן: WAZE, פנגו, יו-טיוב, שאזאם, מזג אוויר, יוטיוב, רדיו אינטרנטי הכולל אינספור תחנות מרחבי העולם, אפליקציות טיולים כמו "טיולי", EZgoing family ועוד. ניתן למקם את האפליקציות המועדפות על הנהג/ת על גבי מסך הבית לנגישות אופטימלית ובנוסף, ניתן למצוא את כל המידע הרלוונטי לדגם ולרכב הספציפי בו המערכת מותקנת: הודעות ותזכורות על טיפולים לרכב כולל אפשרות הזמנת טיפולים ישירות מהמערכת, מידע על קריאות לתיקון, היסטורית טיפולים מלאה, מדריך נוריות חיווי, ספר רכב והדרכות וסרטונים על מערכות הרכב (למשל החלפת גלגל ובדיקת לחץ אויר בגלגלים).

מאז השקתה, זכתה Toyota Connected להצלחה והיא כבר מותקנת בלמעלה מ- 10,000 רכבים בישראל. המערכת זמינה בכל דגמי טויוטה הנמכרים בישראל (למעט אייגו, פרואייס ופריוס פלוס) ואף הוצגה בכנס בינלאומי של טויוטה ועוררה עניין רב מצד שווקים נוספים של ענקית הרכב באירופה.

 

מחירי Toyota Connected נותרו ללא שינוי– מחיר המערכת כולל חבילת גלישה למשך שנה יעמוד על כ- 2,000 ₪. ברכישת חבילת מיגון ואיבזור מסוג "פלטינום"* יעמוד מחיר מערכת Toyota Connected כולל חבילת גלישה לשנה על 1,000 ₪ בלבד. חבילת "פלטינום" הינה חבילת מיגון ואבזור הכוללת איתוראן SAVEודמי מנוי לשנה, מרימי שמשות וחיישני חנייה מולטימדיה, ומחירה 3,000 ₪ כולל מע"מ.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (3)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • דודו בכיר ביונדאי

  אתם הורסים את המערכת המקורית לא כולם רוצים את זה אתם כופים עלינו
  תנו אפשרות למערכת מקורית מהיצ**** לעומת מערת שמולבשת עליה עוד מערכת
  גיל קאר מספיק להרוס מערכות עם האנדרויד שלכם
  גיל קאר אתם לא מוערכים בעולם המתקינים
  חבל אתם הורסים מספיק הגיע הזמן לקבל את האוטו כמו שהוא בא מהיצ**** ולא להתעסק ולהתקין אפליקציות שלא ניתנות להסרה
  כמו בi30 טורבו החדשה גמרתם על המערכת פשוט הרסתם אותה
  בושה פשוט בושה

  כתובת URL מקוצרת:
 • חגי

  מה עם חבילת "התקנות מקומיות - לא תודה"? שגם זולה יותר וגם חוסכת תקלות בעתיד?

  כתובת URL מקוצרת:
 • דודו בכיר ביונדאי

  חגי

  תנו מערכת מיצ**** הרכב שילמנו מספיק כסף אל תתדחפו אפליקציות —— שלכם למערכת

  כתובת URL מקוצרת: