טויוטה פריוס הבאה: חסכונית יותר ואיכותית יותר

טויוטה פריוס החדשה שתוצג בעוד כשנתיים, תציג את הדור הבא של מערכות ההנעה ההיברידיות של טויוטה ולקסוס.

טויוטה פריוס הבאה תציג את הדור הבא של מערכות ההנעה ההיברידיות של טויוטה ולקסוס

טויוטה פריוס, היא שם נרדף להנעה היברידית והיא המכונית ההיברידית הנמכרת בעולם (והמכונית השנייה הכי נמכרת של טויוטה) ואין חולק על כך ששמור לה מקום של כבוד בדפי ההיסטוריה המוטורית כמכונית שהביאה לידי מימוש את הדור הבא של מערכות ההנעה.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כיום, בטויוטה כבר נמצאים עמוק בפיתוחו של הדור הרביעי של הדגם והמטרה העליונה היא די פשוטה ומתקבשת: להיות חסכונית יותר מהדגם הנוכחי שמציע צריכת דלק משולבת של 25.4 ק"מ לליטר. לפי סאטושי אוגיסו, מי שהיה בעבר בצוות הפיתוח של הדור הראשון של הפריוס ב-1993 ומנהל כיום את צוות הפיתוח של הפריוס הבאה, המערכת ההיברידית החדשה של הפריוס תהיה חסכונית יותר באופן משמעותי, קטנה יותר, קלה יותר וגם זולה יותר.

 

בכדי להשיג את המטרה הזו, טויוטה מפתחת מערכת הנעה היברידית חדשה שתהווה את הדור הבא של מערכות ההנעה ההיברידיות בטויוטה ולקסוס. בפריוס החדשה טויוטה תעשה שימוש בסלולות קלות ומתקדמות יותר מסוללות הניקל-מטאל של הדגם הנוכחי, המנוע החשמלי יוחלף במנוע קטן וקל יותר ובעל נצילות גבוהה יותר. הפריוס תמשיך להשתמש במנוע בנזין ולפי טויוטה זה יהיה המנוע בעל הנצילות התרמית הגבוהה בעולם.

 

הפריוס הבאה תתבסס על פלטפורמה גלובלית חדשה (TNGA) אשר תהיה קשיחה יותר ותאפשר מרכז כובד נמוך יותר. השימוש בפלטפורמה החדשה, תאפשר לפריוס לפי אוגיסו, להיות קלה יותר ולהציע שיפור בתחום הדינאמי של הדגם. תא הנוסעים יהיה מרווח יותר ויציע עיצוב חדש ושדרוג משמעותי בתחום החומרים והגימור.

 

לצידה של הפריוס ההיברידית, טויוטה מפתחת במקביל את הגרסה הנטענת של הדגם – פריוס פלאג-אין – שתציע טעינה אל-חוטית. טויוטה עובדת בימים אלו על תקינה לעמדות הטענה מתקדמות אלו ביפן, ארה"ב ואירופה.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (8)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • אבי

  תודה על הקישור.<br />...לאור ממצאי הבדיקות והמלצות הוועדה, לא ניתן לקבוע כי ליושבים ברכב היברידי נשקפת סכנה בריאותית כתוצאה מחשיפה לקרינה בלתי מייננת.

  כתובת URL מקוצרת:
 • מוטי

  בעבר אכן הייתה קצת יותר קרינה, אך בדור האחרון של הפריוס אין יותר קרינה מאשר בכל רכב רגיל. <br /><br />כנס לאתר המשרד להגנס הסביבה:<br />sviva.gov.il/subjectsEnv/Radiation/Radiation/non-ionising/Pages/HybridCars.aspx<br /><br />או חפש בגוגל:<br />המשרד לאיכות הסביבה קרינה ברכב היברידי זה הקישור הראשון.

  כתובת URL מקוצרת:
 • אבי

  לכתבהמאמר בנושא הקרינה המסרטנת של רכב היברידי?

  כתובת URL מקוצרת:
 • ציון

  היא כן מסרטנת, והמגיב שטוען שאינה מסרטנת הוא מושתל של טויוטה

  כתובת URL מקוצרת:
 • דוד

  הם יצרני רכב שכרגע אין להם מכונית היברידית משלהם... אז הם מנסים לעשות עליה קונספירציות... בכל רכב יש קרינה.

  כתובת URL מקוצרת:
 • --------

  ואני גם יודע מי רצח את ארלוזרוב, אבל שששששששששש אל תגלו לאף אחד.

  כתובת URL מקוצרת:
 • +++++++++++++++++

  האם אתה רופא, מדען גרעין או סתם מונה גייר אנושי שמדבר בסיסמאות ללא הוכחות ?

  כתובת URL מקוצרת:
 • ===============

  שהיא מסרטנת<br />יש לה קרינה עצומה

  כתובת URL מקוצרת: