טסלה סייברטראק: הטנדר החשמלי המשוגע של טסלה

טסלה סייברטראק
טסלה סייברטראק.

הטנדר עם העיצוב הזוויתי מסרטי מדע בדיוני של שנות ה-90 מצויד בהנעה חשמלית המאפשרת ביצועים של פורשה וכושר גרירה של טנק.

 

באירוע שנערך אמש בקליפורניה, טסלה חשפה את הטנדר החשמלי הראשון שלה העונה לשם סייבטראק (Cybertrack) והוא מציג עיצוב משוגע המזכיר רכבים מסרטי דיסטופיה מז'אנר המדע הבידיוני, לצד נתונים המציגים כל טנדר אמריקאי ממוצע לחלשלוש חסר כוח.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

כיאה לטנדר אמריקאי גדול לסייברטראק אורך של 5,885 מ"מ, רוחב של 2,027 מ"מ, גובה של 1,905 מ"מ ועד שישה מושבים בתא הנוסעים. אלו נתונים המציבים את הדגם לצד גרסאות הביניים של פורד F-150.

 

טסלה סייברטראק
מוזר למראה זו מחמאה עבורו.

בשלב זה לפחות טסלה מתכננת להציע את הדגם בשלוש גרסאות. גרסת הבסיס, במחיר של $39,900, מצוידת במנוע חשמלי אחד עם הנעה אחורית, מספיק לפי טסלה לנתון 0-96 קמ"ש של 6.5 שניות, מהירות מרבית של 177 קמ"ש והסוללה שבדגם מאפשרת טווח נסיעה חשמלי של מעל ל-400 ק"מ. לכל הדגמים כושר העמסה של 1588 ק"ג.

 

טסלה סייברטראק
שימושי כמו כל טנדר אחר.

דגם הביניים, במחיר של $49,900, כבר מצויד בשני מנועים להנעה כפולה, מספיק לנתון 0-96 קמ"ש של 4.5 שניות, מהירות מרבית של 193 קמ"ש והסוללה שבדגם מאפשרת טווח נסיעה חשמלי של מעל 483 ק"מ. הדגם הבכיר בהיצע, במחיר של $69,900, מצויד כבר בשלושה מנועים, שניים על הציר האחורי, וזה כבר מספיק לנתונים של מכונית ספורט חזקה עם נתון 0-96 קמ"ש של 2.9 שניות, מהירות מרבית של 210 קמ"ש והסוללה שבדגם מאפשרת טווח נסיעה חשמלי של מעל 805 ק"מ. לדגם זה כושר גרירה מרשים של 6.35 טון.

 

טסלה סייברטראק תא הנוסעים
תא נוסעים נקי כמו שאר דגמי טסלה.

מעבר לביצועים המרשימים בקו ישר, בטסלה דאגו שהדגם לא ייעצר בקלות בשטח באמצעות זווית גישה גדולה יחסית של 38 מעלות, זווית נטישה של 28 מעלות ומרווח גחון של 40 ס"מ. בניגוד לכל המתחרים המתבססים על שלדת סולם, ה-סייברטראק מבוסס על שלדה אחודה כמו שאר מכוניות הנוסעים של טסלה. הדגם נשען על מתלי אוויר המאפשרים את שינוי גובה המרכב בהתאם לתוואי הנסיעה, נמוך בכביש המהיר וגובה בשטח.

טסלה כבר פתחה את פנקס ההזמנות לדגם תמורת פיקדון של $100 בלבד, הניתן לביטול, אך הרוכשים יזכו לקבל את הדגם רק במהלך שנת 2021 כאשר דגם השלושה מנועים יראה כביש רק בשנת 2022.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (5)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • נתן

  יותר מ 140000 הזמנות ביומיים!

  כתובת URL מקוצרת:
 • ע.ג.

  למה? למה העיצוב המוזר והמכוער!?
  היו הרבה ספקולוציות לגבי העיצוב, שהציגו מראה מודרני אך קשוח ופונקציונלי. למה טסלה בחרו בדבר המוזר הזה? לדעתי זה יפגע להם קשה במכירות של הדגם. בעלי טנדר אמריקאי קלאסי לא ימהרו להחליפו בדבר המוזר הזה. בעוד המתחרים כמו פורד יציגו טנדר חשמלי יותר נורמלי...

  כתובת URL מקוצרת:
 • נו באמת

  ע.ג.

  כאילו בעלי טנדר אמריקאי קלאסי הם קהל היעד של טסלה....

  כתובת URL מקוצרת:
 • אלעד

  בהתחלה אתה חושב שזה מכוער, אבל אחרי זמן מה אתה מבין שזה עיצוב גאוני...

  כתובת URL מקוצרת:
 • ?

  פיזדץ

  כתובת URL מקוצרת: