יונדאי וקיה: נאפשר לנהג לשלוט בביצועי מערכת ההנעה החשמלית

יונדאי שליטה על מערכת ההנעה החשמלית באמצעות אפליקציה
שליטה על מערכת ההנעה החשמלית באמצעות אפליקציה.

באמצעות אפליקציה הנהג יוכל לקבוע את ביצועי מערכת ההנעה החשמלית, לנצילות מרבית או לביצועים ספורטיביים.

 

יונדאי מוטורס מציגה טכנולוגיה אשר תאפשר לנהג רכב חשמלי לקבוע בעצמו את אופי פעולת מערכת ההנעה החשמלית באמצעות אפליקציה למכשיר הסלולרי. בחברה מציינים כי הטכנולוגיה הזו תוטמע בדגמים החשמליים העתידיים של יונדאי וקיה.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

האפליקציה מאפשרת לנהג לקבוע שבעה פרמטרים שונים של מערכת ההנעה החשמלית המשפיעים על אופי הפעולה שלה. הנהג יכול לשלוט על פרמטרים כגון המומנט המרבי שיפיק המנוע החשמלי, ביצועי תאוצה, עוצמת מערכת הבלימה הרגנרטיבית, מהירות מרבית, תגובת המנוע ביחס לדוושת התאוצה וצריכת האנרגיה של מערכת בקרת האקלים.

 

יונדאי שליטה על מערכת ההנעה החשמלית
שליטה על אופי מערכת ההנעה החשמלית בכל רכב.

האפליקציה תאפשר לנהגים לשתף את הכיול שיצרו עם נהגים אחרים ובעיקר, הנהג יוכל להפעיל את הכיול הזה על כל רכב אחר שינהג בו, כגון רכב השכרה או רכב שיתופי. אם הנהג מתקשה לבחור את הכיול בעצמו, המערכת תציע לו מספר אפשרויות כיול, בין אם כזו שתבצע אופטימיזציה של צריכת האנרגיה ביחס ליעד במערכת הניווט או כזו שתדגיש את ביצועי הרכב לנהגים הספורטיביים יותר.

יונדאי לא מציינת החל ממתי היא תשלב את הטכנולוגיה הזו ברכבים החשמליים שלה, אך לאור העובדה שהחברה תשיק במהלך החמש השנים הקרובות 23 דגמים חשמליים (של יונדאי או קיה) היום הזה כנראה לא רחוק במיוחד. 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • עופר

    לא בארץ, יש לי מיצובושי והורידו את השליטה באפליקציה באסה

    כתובת URL מקוצרת: