יונדאי חושפת איורים של האיוניק 2016 ההיברידית

יונדאי חושפת את עיצובה של האיי-אוניק, שתוצע בגרסה היברידית, PHEV וחשמלית.

יונדאי איי-אוניק ההיברידית
יונדאי חושפת את האיוניק ההיברידית - תוצע גם בגרסת פלאג-אין ובגרסה חשמלית.

לאחר שחשפה מוקדם יותר החודש איור ראשון של הדגם, יונדאי חושפת כעת שני איורים נוספים של ה-איוניק המספקים לנו הצצה ברורה יותר אל עיצובו - הפנימי והחיצוני - של הדגם.

 

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

יונדאי איוניק (IONIQ – לפי יונדאי יש לומר Ai O Nick) היא מכונית היברידית שתוכננה להיות כזו מהיוסד כמתחרה הישירה של יונדאי לפריוס של טויוטה. עם חשיפת האיורים הנוספים, יונדאי מאשרת לנו שהאיוניק תוצע בשלוש גרסאות הנעה: היברידית, היברידית פלאג-אין PHEV וחשמלית EV, זו האחרונה צפויה רק לקראת סוף 2016/תחילת 2017.


בניגוד לפריוס עם העיצוב החללי והאולטרה מודרני, האיוניק של יונדאי בעלת עיצוב "רגיל" יותר ורק עיצוב הפנים מלפנים ומאחור יזכירו לנו שזו לא מכונית סטנדרטית. כמו העיצוב החיצוני, גם תא הנוסעים לא מנסה להיות עתידני במיוחד ורק לוח המחוונים הדיגיטלי והמסך המרכזי הייעודי להנעה היברידית, הם שיזכירו לנו שמדובר בהנעה ייחודית.

 

למעט העובדה שמערכת ההנעה ההיברידית של הדגם תעשה שימוש במנוע 1.6 ליטר GDI במחזור אטקינסון (105 כ"ס ו-15.0 קג"מ), יונדאי עדיין לא חושפת פרטים טכניים על מערכת ההנעה ההיברידית או היברידית פלאג-אין של הדגם.

 

יונדאי תחשוף את הדגם בחודש ינואר 2016, אז היא גם תחל בשיווקו של הדגם בשוק הבית הקוריאני ובהמשך השנה היא תשווק את הדגם גם בארה"ב ובאירופה.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות