יונדאי מציגה: חנייה וטעינה אוטונומית במקומות חניה ציבוריים

יונדאי טעינה אלחוטית וחניה אוטונומית
פתרון טעינה אוטונומי למקומות חניה ציבוריים.

הטכולוגיה שיונדאי מציגה בתערוכת CES 2019 נועדה לאפשר טעינה של רכבים חשמליים במקומות חניה ציבוריים המוגבלים במספר עמדות הטעינה.

 

יונדאי חושפת קונספט לטעינה אלחוטית לרכב חשמלי ומערכת חניה אוטונומית, טכנולוגיה האמורה לספק מענה לכך שלא כל עמדת חניה בחניון, של מקום העבודה לדוגמה, תצויד בעמדת טעינה.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

באמצעות שימוש באפליקציה במכשיר הסלולרי, הרכב ינוע באופן אוטונומי לחלוטין לעמדת טעינה פנויה בחניון, עמדת טעינה אלחוטית כמובן של מצריכה פעולה פיזית של חיבור הרכב לעמדת הטעינה. כאשר הרכב יסיים את הטעינה הוא יפנה את החניה לרכבים אחרים ויחנה את הרכב במקום אחר פנוי. לחיצה נוספת באפליקציה תנייד את הרכב למקום בו בעל הרכב ממתין לנסיעה.

התהליך כולו מתבצע באמצעות תקשורת רציפה בין הרכב החשמלי לחניון, לעמדת הטעינה והנהג או בקיצור תקשורת V2X - תקשורת בין הרכב לרכב אחר ולסביבה - שלב הכרחי בדרך לרכב אוטונמי מלא.

ביונדאי וקיה שאופים להביא את הטכנולוגיה לכדי שימוש עם השקת רכבים אוטונומיים בדרה 4 לקראת שנת 2025. החברות שוקלת מתכננות למסחר כלי רכב אוטונומיים בערים חכמות שונות החל משנת 2021 במטרה להשיק כלי רכב אוטונומיים מלאים עד שנת 2030.

 

בצד המדע הבדיוני, יונדאי הציגה בנוסף קונספט לרכבים עם רגליים רובוטיות אשר יאפשרו למשתמשים לנהוג, ללכת או אפילו לטפס על השטח הקשה ביותר.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות