מובילאיי מציגה – שליטה אוטומטית בתאורת הרכב

הטכנולוגיה אשר תשולב במערכת החדשה, מאפשרת את זיהוי תנאי הדרך וכלי רכב מתקרבים ומחליפה באופן אוטומטי בין האורות הנמוכים לגבוהים.

מובילאיי IHC

מובילאיי, מפתחת ומשווקת מערכות סיוע לנהג למניעת תאונות בכלי רכב, מציגה טכנולוגיה בטיחותית חדשה - High Beam Control Intelligent(.(IHC. טכנולוגיית ה-IHC מהווה יכולת בטיחותית נוספת לבטיחות שמקנה Mobileye, וזאת על ידי תפעול אוטומטי לחלוטין וחכם של האורות גבוהים והנמוכים של הרכב בהתאם לתנאי הכביש.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לפי מחקר של ה- NHTSA (רשות הבטיחות בדרכים של משרד התחבורה האמריקאי), חשיפה לסנוור גורמת בצורה עקבית לשינוי מהירות הנסיעה ולסטייה מהנתיב. כמו כן, סנוור מכלי רכב אחרים הוא מסוכן, ומהווה גורם מסייע לתאונות. לדוגמא, 2.7% מהתאונות קטלניות בקרב רוכבי דו-גלגלי הן כתוצאה מסינוור. מלבד מניעת סינוור וסינוור הדדי, מסייעת הטכנולוגיה לנהג בהתאמה אוטומטית של סוג אורות הרכב לתנאי הדרך, ומאפשרת לו להתרכז בנהיגה ובנעשה בכביש.

 

המערכת תעביר באופן אוטומטי לתאורות דרך בנסיעה בכביש חשוך כאשר המערת מזהה שאין כלי רכב אחרית בנתיב הנסיעה במרחק של 400 מטר או 800 מטר בנתיב הנגדי. המערכת תעביר לתאורת מעבר באופן אוטומטי כאשר ישנו רכב בנתיב הנסיעה הנמצא במרחק הקטן מ-400 מטר או רכב בנתיב הנגדי הנמצא במרחק הקטן מ-800 מטר. בנוסף, המערכת תעביר לאורות דרך כאשר היא מזהה כניסה לדרך מוארת.

 

טכנולוגיית ה-IHC תשולב במערכת למניעת התאונות החדשה של Mobileye, מדגם C2-275 , שתכלול את שאר היכולות למניעת תאונה של Mobileye שהן:

1. התרעת התנגשות בהולך רגל או רוכב אופניים (באור יום בלבד)

2. התרעת התנגשות חזית- אחור

3. התרעת סטייה מנתיב

4. התרעת אי שמירת מרחק

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • ירון צרפתי

    לא השתמשתי במערכות של מובילאיי ויכול להיות שהן עוזרות .. אבל לי באוטו יש מערכות של איוויקס שבהן יש גם מצלמה קידמית וגם רדאר שמאותת אם יש סטיות בכביש..רכבים צמודים וכו'. וגם קיבלתי זיכוי של 3000 ש"ח מהביטוח של נהג חדש... נראה לי שווה לבדוק גם על זה

    כתובת URL מקוצרת: