מכונית סאלון עם מנוע 1.6

כחלק מהתהליך ההולך ומתגבר של תקנות זיהום מחמירות ומס ישיר על זיהום אוויר מרכבים באירופה ובעיקר בבריטניה, וולוו מציע את ה S80 ואת ה-V70 עם מנוע דיזל 1.6 ליטר ופליטת מזהים של משפחתית קטנה.

 

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

תקנות הזיהום המשתנות תדיר באירופה מכריחות את יצרני הרכב להיות יצירתיים, וולוו יצרה ליין שלם של רכבים המצויידים במערכת DRIVe המכבה את הרכב בזמן עצירה כולל את כל אמצעי הנוחות ברכב יחד עם מנועים יעילים, מאפשרת המערכת להגיע לפליטת מזהמים נמוכה של 119 גרם לקילומטר וצריכת דלק ממוצעת של 22.2 ק"מ לליטר.

 

ה-S80 וה-V70 מצוידות במערכת DRIVe ומנוע 1.6 ליטר טורבו דיזל  עם הספק של 109 כ"ס ומומנט של 24.4 קג"מ. מערכת ה-DRIVe לא חדשה אך וולוו הוסיפה לה שיפור לעמות מערכות של יצרנים אחרים בכך שהוסיפה סוללה קטנה נוספת המאפשרת, למשל להשאיר את מערכת הסאונד פועלת מבלי להרגיש שינוי בזמן התנעת הרכב בחזרה לאחר עצירה. המזגן וכל שאר אמצעי הנוחות כבים בזמן העצירה, בזמן העמידה ברמזור יש חיישנים בתא הנוסעים המנטרים את "נינוחות" היושבים ובמידה ונוחות זו סוטה מההגדרות במערכת בקרת האקלים המזגן מופעל במדית הצורך בזמן עמידה שהמנוע כבוי. בנוסף הסוללה הנוספת נטענת רק כשהמנוע לא נמצא במצבי מאמץ לטובת חיסכון בדלק.

 

הביצועים לא בשמיים אך גם כלל לא רעים. וולוו אמנם לא פירסמה נתונים לשדרוג האחרון למנועים אלו אך הדגם הקודם העניק ביצועים של 12.4 0-100 קמ"ש ו מהירות מרבית של 189 קמ"ש.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות