מרצדס SLS AMG E-Cell החשמלית

מרצדס הציגה אב טיפוס של ה-SLS AMG החשמלית, 12,000 של"ד 526 כ"ס ופחות מ-4 שניות למאה קמ"ש

מרצדס SLS AMG E-Cell

 

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

מרצדס הצהירה כבר בזמן הצגת ה-SLS AMG המזהמת, שהיא תציג גרסה חשמלית לדגם. עכשיו מרצדס מציגה אב טיפוס ל-SLS AMG החשמלית עם תוספת לשם E-Cell וצבע ירוק זוהר. ה- SLS E-Cell מצוידת בלא פחות מ-4 מנועים חשמליים, כאשר כל זוג יושב על גלגל ליצירת הנעה כפולה.

 

ארבעת מנועים אלו, מייצרים הספק כולל של 526 כ"ס ב-12,000 סל"ד ומונט עצום של 90 קג"מ. זה מספיק להאיץ את המרצדס החשמלית הזו למאה קמ"ש בפחות מ-4 שניות. בכדי להכניס את שני המנועים מלפנים הוחלפו המתלים הקדמיים מעצמות עצה כפולות, למתלה רב חיבורי, מעניין איך זה ישפיע על התנהגות הכביש של ה-GT הזו.

 

ל-SLS החשמלית יש סוללות ליתיום פולימר בקיבולת של 480 קילו וואט המחולקות בין התעלה המרכזית וקופסה הנמצאת מאחורי תא הנהג. שני מעגלי קירור אחראיים על שמירת טמפרטורת עבודה אופטימלית של הסוללות. תא הנהג שונה בהתאם לרכב חשמלי וכל לוח הפקדים המרכזי הוחלף במסך מגע ענק בגודל 10 אינצ'.

 

בשל המשקל הגבוהה יותר, במרצדס שינו קצת את האוירודינמיקה של הרכב, בעיקר בדיפיוזר האחורי כך שיספק יותר כוח הצמדה. לפי מרצדס, זו גרסה במצב נסיעה אז נקווה בהמשך לראות נסיעת מבחן של דגם זה לפי היצור ב-2013.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות