סיאט מציגה: לוח מחוונים דיגיטלי לאיביזה והארונה

סיאט ארונה לוח מחוונים דיגיטלי
לוח מחוונים דיגיטלי לארונה ולאיביזה.

סיאט מציידת את האיביזה והאטקה בלוח מחוונים דיגיטלי מתקדם.

 

סיאט מציגה לוח מחוונים דיגיטלי (Digital Cockpit) לדגמי האיביזה והארונה, בכך היא מצרפת את שני הדגמים אל הלאון והאטקה אשר מוצעים עם המערכת מתחילת 2018.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לוח המחוונים הדיגיטלי מבוסס על מסך "10.25, ברזולוציה של 1280X480 ובקצב רענון של 75Hz. כפתור בגלגל ההגה יאפשר לנהג לעבור בין שלושה מסכי מידע שונים: קלאסי, דיגיטלי ודינאמי. בצידיו של לוח המחוונים הדיגיטלי נמצא מד דלק ומד חום מנוע.

 

סיאט איביזה לוח מחוונים דיגיטלי
שלושה מצבי תצוגה עיקריים לבחירת הנהג (מצב קלאסי בתמונה).

במצב הקלאסי מוצגים לנהג מד מהירות וסל"ד בצידי המסך ובמרכזו ניתן להציג נתונים שונים כגון צריכת דלק, תחנות ברדיו, מצב מערכות בטיחות, אנשי קשר ועוד. במצב הדיגיטלי תצוגת הניווט תוספת את כל המסך, כולל אפשרות להגדלה של אזורים שונים במפה, ובפינה הימנית של המסך מוצגת מהירות הנסיעה בספרות. בהתאם לצרוך הנהג יכול להציג נתוני נהיגה, טלפון, מצב מערכת בטיחות ועוד.

במצב הדינאמי מוצגים לנהג בצורה גדולה וברורה נתונים חשובים כגון הכוונה בהתאם למערכת הניווט, מידע על מצב מערכות הבטיחות המתקדמות ונתוני הרכב השונים כגון מהירות ממוצעת, צריכת דלק ממוצעת ורגעית, מרחק ליעד ועוד.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (8)

קבל התראות על תגובות חדשות:
 • מיצי

  מישו יכול להסביר לי? איך זה שרכבי סקודה נוחים יותר מרווחים יותר ושומרים מחירון טוב יותר מסיאט? זה הרי אותו יצ**** אותו יבואן

  כתובת URL מקוצרת:
 • עופרי

  מיצי

  זה לא אותו יצ****... כן, זה אותו היבואן, ואותו הקונצ**** אבל מדובר בשני יצרנים שונים, אחד נמצא בצ'כיה (סקודה) והשני בספרד (סיאט).

  כתובת URL מקוצרת:
 • סידי

  עופרי

  סליחה ידידי אתה טועה!מכמי שנוהג כבר 35 שנים בכל דגמי קונצ**** פולקסווגן כל החלקים הם אותם חלקים מאותם יצרנים הענין נעוץ רק בעיצוב הרכבים נכון שזה מיוצר בספרד וזה בצ"כיה אבל יש גם ג"טה שמיוצרת במקסיקו וגולף שמיוצרת בספרד וגם בגרמניה השאלה איפה קונצ**** פולקסווגן החליט למקם את הליינים שלו מטעמיו הכלכליים!!

  כתובת URL מקוצרת:
 • אלי

  שיתחילו להביא עם מערכות בטיחות מקוריות מתקדמות
  וגם להוריד מחירים קצת על הסיאט והסקודה היקרות
  בחו"ל הן נחשבות לעממיות. אנחנו לא עשירים כאן.

  כתובת URL מקוצרת:
 • אודי

  מתי סוף סוף ישנו את הכיסאות הקדמיים באיהיזה לכסאות נוחים , שילמדו מהמכוניות הצרפתיות , הכיסא באיביזה מכה ממש לא נוחים , ומה עם ידית אחיזה מעל ראש הנוסע , ומראה במגני שמש ? דברים קטנים אך מרגיזים , חוץ מזה הרכב פצצה , שיוסיפו את הנ"ל ואז,הרכב יהיה מושלם

  כתובת URL מקוצרת:
 • שי

  לארץ זה יגיע בדגמי 2019?
  בליאון זה כבר בארץ?

  כתובת URL מקוצרת:
 • שי

  ולסקודה לא הוסיפו צג כזה?

  נראה שVW ממצבת את סקודה מתחת לסיאט. הן כבר לא באותו דרג ורק סגנון אחר.

  כי עדיין לא עידכנו את הפאביה לMQB (ואין פאביה חדשה, למרות ששאר האחיות כבר עודכנו לדגם חדש ולא רק מתיחת פנים),
  ועדיין אין מקבילה של סקודה לארונה של סיאט (זה בגלל שאין פאביה חדשה ולכן גם אין קרוסאובר שיתבסס על הסופר מיני החדשה שאין עדיין לסקודה)

  כתובת URL מקוצרת:
 • מישהו

  עוד מתכון לבעיות.

  כתובת URL מקוצרת: