סמארט מציגה את הדור השלישי לסמארט החשמלית

הדור השלישי של סמארט ED החשמלית, חזק יותר, מהיר יותר ועם טווח נסיעה ארוך יותר.

סמארט ED החדשה

אם יש מכונית בעולם שהכי ראויה להיות חשמלית, זו כמובן הסמארט. יש לה את קהל הלקוחות שמוכן לשם הרבה על מעט (ולא רק בגודל) ואלו צרכנים שעיקר השימוש שלהם הוא נסיעות עירוניות קצרות ובאופן כללי הם בעלי מודעות סביבתית/אופנתית גבוהה. בסמארט ישראל, שוקלים שיווקה של הסמארט החשמלית כבר בתחילת שנה הבאה.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הדור השלישי של סמארט ED, זוכה למנוע חשמלי חדש בהספק של 73 כ"ס, שיפור של 33 כ"ס מהדור השני. נתוני התאוצה שופרו משמעותית בעקבות תוספת "המיץ": 0-60 קמ"ש בכ-5 שניות (שיפור של 1.5 שניות) ו- 0-100 קמ"ש ב-13 שניות. גם המהירות המרבית עלתה מ-100 קמ"ש ל- 120 קמ"ש.

 

קיבולת הסוללות עלתה מ-14.7KWh ל-17.6KWh, מה שמאפשר לסמארט ED החדשה להציע טווח נסיעה שהתארך בכ-25 ק"מ לכדי 140 ק"מ. זמן הטעינה עומד על כ-8 שעות בטעינה רגילה וכשעה בטעינה מהירה. סמארט ED החדשה, כוללת מספר שינויים קוסמטיים בדומה למה שעברו שאר דגמי סמארט החדשים שהעיקרי בהם הוא הגידול במידת האורך (19 ס”מ), מה שלמעשה איפשר בפועל להגדיל את הסוללה.

 

אי אפשר להיות סמארט מבלי להציע משהו ייחודי בנוסף, לכן סמארט מתכננת לייצור אופניים חשמליות תואמות לסמארט ebike. לאופניים החשמליות של סמארט, מערכת הנעה חשמלית המורכבת ממנוע בהספק של 220W היושב על הגלגל האחורי וסוללה בקיבולת של 440Wh, שכמו רוב האופניים החשמליים אמורה יותר לשמש כמנוע עזר ולא כתחליף לשרפת קלוריות.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות