פוינטר משיקה אפליקציית סמארטפון

האפליקציה החדשה של פוינטר תאפשר בין היתר לאתר את מיקום הרכב על גמי מפת WAZE וקבלת התראה על גנבה.

האפליקציה של פוינטר תאפשר לכם לדעת בכל רגע היכן הרכב נמצא

פוינטר, חטיבת האיתור והשבת כלי רכב גנובים מקבוצת "שגריר מערכות", מציגה אפליקציית סמארטפון ראשונה מסוגה לבעלי פוינטר המאפשרת לאתר את מיקום רכבם על גבי מפה.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

האפליקציה החדשה המותאמת למכשירי טלפון חכמים iPhone ולמכשירים תומכי אנדרואיד מאפשרת התראה על גניבת הרכב (התראת רכב בתנועה / יציאה מפוליגון), מעקב און ליין אחר מסלול הרכב בזמן תנועה על גבי מסלול WAZE, התראה על חריגה ממהירות הניתנת להגדרה ושליחת מייל ו- SMS בעת חריגה, שימושי להורים לנהגים חדשים.

 

בנוסף לכך, האפליקציה מספקת התראה על יציאה מאזור מוגדר שסומן במפה מראש, ציון הכתובת בו הרכב נמצא, החלפת קוד נטרול מערכת האיתור באופן עצמאי לאחר טיפול במוסך, מכון שטיפה או חניון בה הקוד הסודי נמסר לנותן השרות וכן לחצן שרות ומצוקה למוקד מאויש.

 

האפליקציה החדשה מאפשרת גם להציג על גבי המפה את המיקום הפיזי של הסמארטפון ביחס למיקום הרכב ולנווט למיקום (למי ששכח איפה הרכב חונה) או למי שחנה במקום אסור ורכבו נגרר.

 

מחיר - 20 ₪ לחודש כולל חבילת 10 הודעות SMS לחודש.

 

למנהלי ציי רכב מוצעת האפליקציה חינם ללא עלות חודשית שם בנוסף להתראות על גנבה מעקב און ליין וכו', יכול מנהל צי הרכב לראות את מחשב ניהול המנוע של כל רכב, אבחנה בין רכב כבוי למונע,הגדרת שעות פעילות (ניתן דרך האפליקציה למנוע התנעת רכבים בטווחי זמן מוגדרים, נניח בין 12 בלילה ל – 6 בבוקר) וכן פונקציה "מי הכי קרוב" – קבלת 5 כלי הרכב מהצי הנמצאים הכי קרוב לכתובת מוגדרת, לדוגמא לצורך איסוף חבילה מלקוח, או לרכב מסוים במידה והרכב זקוק לחילוץ / סיוע / החלפה.

 

אילן גולדשטיין מנהל חטיבת פוינטר מציין כי "האפליקציה מאפשרת חווית שימוש ושליטה ידידותית בעזרת ממשק נוח וקל ובנוסף מעניקה למשתמשים ביטחון אישי הן משימוש בלחצן מצוקה והן מהאפשרות לאתר את מיקום הרכב ולקבל התראות על חריגה מהמהירות. להורים לנהגים צעירים האפליקציה נותנת הרבה שקט נפשי תוך "שליטה מרחוק" מבלי להטריד יותר מידי את הילדים בטלפון: שמים את הסמארטפון ליד המיטה, מידי פעם מציצים ורואים איפה הרכב ובאיזו מהירות הוא נוהג וממשיכים לישון. לבעלי צי רכב האפליקציה מאפשרת חופש תנועה מרבי תוך שליטה קרובה וטובה גם שהמנהל שוהה מחוץ למשרד ".

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות