פורד חושפת את הפוקוס EV החשמלית

פורד פוקוס החשמלית תשווק בארה"ב כבר החל מסוף 2011 יחד עם מערכת טעינה מנוהלת מבית מייקרוסופט.

פורד פוקוס EV

פורד חשפה היום בתערוכת האלקטרוניקה בלאס וגאס את הפוקוס EV החשמלית שלה שתתחרה בשברולט וולט וניסאן ליף ושיווקה בארה"ב יחל לקראת סוף 2011 ובאירופה במהלך 2012. הפוקוס החשמלית מבוססת על הדור החדש של הפוקוס 5 דלתות האצ'בק עם שינויים בעיצוב שנועדו בין היתר לבדל אותה חיצונית מהפוקוס הרגילה וכן להשגת מקדם גרר נמוך יותר.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

יחידת ההנעה החשמלית מבוססת על יחידת סוללות של 23kWh ומנוע בהספק של 143 כ"ס המייצר מומנט של 25 קג"מ. המהירות המרבית המוגבלת של הפוקוס החשמלית עומדת על 135 קמ"ש. פורד לא מציינת את טווח הנסיעה, אך זה צפוי לעמוד על המספר המוכר של 160 ק"מ בתנאים אופטימליים. לפי פורד, הפוקוס החשמלית תציע שווה ערך לצריכת דלק טוב יותר מ-שברולט וולט.

 

לפי פורד,טעינת הסוללות באמצעות עמדת טעינה ביתית במתח של 240V תאפשר טעינה מלאה של הסוללות בכ-3 שעות בלבד ועם שקע ביתי רגיל של 120V תידרשו להמתין לא פחות מ-20 שעות. את עמדות הטעינה הביתיות יוכלו הרוכשים לרכוש ברשת Best Buy. פורד מציעה לרוכשים אפליקציה סלולרית המאפשרת טעינה מרחוק של המכונית או מערכת מבית מייקרוסופוט (אופציה) המותקנת במכונית המנהלת את הטעינה לפי תעריפי החשמל בזמן אמת.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות