קיה חושפת את הנירו EV החשמלי - עד 380 קילומטר

קיה נירו EV חשמלי
קיה נירו EV.

הנירו EV ישווק בשתי גרסאות, אחת עם טווח חשמלי של מעל ל-380 קמ"ש וגרסת בסיס עם טווח מרבי של 240 ק"מ.

 

לאחר שהציגה בתחילת השנה קונספט לדגם, קיה חושפת כעת בשוק הבית הקוריאני את הנירו EV החשמלי המציע טווח נסיעה מרבי של מעל ל- 380 ק"מ.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

את הנירו EV, קיה תשווק בשתי גרסאות סוללה: בכירה עם סוללת ליתיום-יון בקיבולת של 64kWh המספיקה לפי קיה לטווח נסיעה של מעל ל-380 קמ"ש וגרסת בסיס עם סוללה בקיבולת של 39.2kWh המספיקה לטווח נסיעה של מעל ל-240 ק"מ. יש לזכור כי אלו נתונים התואמים את התקן הקוריאני הנחשב למחמיר יותר לעומת זה האירופאי (וגם קרוב יותר למציאות), בתקן האירופאי הטווח עומד על 450 ו-300 ק"מ בהתאמה. 

 

קיה נירו EV החשמלי
טווח מרבי של 380 קילומטר.

למעט העיצוב הייחודי לתאורת הלד בבית פנסי הערפל והגריל האטום - שם גם תוכלו למצוא את שקע הטעינה, הנירו EV זהה בעיצובו לשאר גרסאות הדגם והרבה פחות דרמתי וחדשני לעומת הקונספט לדגם. אם אתם מתעקשים, נוכל למצוא גם כיסוי חישוקי גלגלים בעיצוב ייחודי לדגם.

 

לנירו EV אורך של 4,375 מ"מ, רוחב של 1,805 מ"מ, גובה של 1,560 מ"מ ובסיס גלגלים של 2,700 מ"מ, כלומר תוספת של 20 מ"מ לאורך ו-15 מ"מ לגובה לעומת הנירו ההיברידי המשווק כאן אצלנו.

קיה ציידה את הנירו EV במגוון רחב של מערכות בטיחות מתקדמות, כולל בלימה אוטונומית, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית, בקרת שיוט אדפטיבית, ניטור שטחים מתים כולל תנועה חוצה מאחור ועוד.

 

קיה נירו EV קונספט
קיה נירו EV קונספט.
ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות