קרסו מוטורס פורסת עמדות טעינה מהירה בתחנות הדלק של פז

קרסו מוטורס וחברת האנרגיה פז, יקימו עמדות טעינה מהירה לרכבים חשמליים בתחנות מרכזיות של פז ברחבי הארץ.

ניסאן ליף טעינה מהירה

חברת קרסו מוטורס, בין היתר יבואנית רנו וניסאן בישראל, וקבוצת פז חתמו השבוע על הסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי במסגרתו תקים חברת קרסו עמדות טעינה מהירה לרכביה החשמליים בתחנות מרכזיות של פז ברחבי הארץ.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

שימוש במטען המהיר בניסאן ליף החשמלית המשווקת בישראל ע”י קרסו מוטורס, מאפשר להטעין תוך 20 דקות בלבד עד 80% מקיבולת הסוללה (80% בכדי לשמור על אורך החיים ונצילות הסוללה). במקרה של ניסאן ליף זה אמור להספיק לטווח נסיעה מרבי של 160 ק"מ. עלות השימוש בעמדת הטעינה המהירה יעמוד על בין 15-20 שקלים.

 

לפי התוכנית, בשלב ראשון יוקמו 9 עמדות טעינה בתחנות כאשר השבוע נחנכה עמדת הטעינה הראשונה במחלף הסירה, בהרצליה פיתוח. מקרסו מוטורס נמסר שעמדות הטעינה המהירה הן אוניברסאליות ויספקו מענה לא רק לדגם החשמלי של ניסאן ה-ליף אלא גם לדגמים חשמליים נוספים הצפויים להגיע לישראל.

 

פרישת העמדות תיעשה במתחמי התדלוק הפופולאריים של פז בצירי תנועה ראשיים, כדוגמת תחנות בית ינאי, שואבה, בית קמה והסיירים. מיקומים אלה לפי קרסו מוטורס, יספקו נגישות מרבית לנהגי המכוניות החשמליות בצירי תנועה ראשיים בין עירוניים. כיום בתחנות הדלק של פז ניתן לתדלק: בנזין, סולר, גפ"מ וחשמל.

 

בימים אלו החברה משיקה בישראל את הניסאן ליף, המכונית החשמלית המצליחה והנמכרת ביותר בעולם, מעל ל100,000 יחידות שנמכרו עד היום מהדגם. טווח הנסיעה המרבי של הליף עומד על כ-200 ק"מ ומחירה בישראל עומד על 139,900 שקל הכוללים סוללה ועמדת טעינה ביתית.

 

אבי תמיר, מנכ"ל קבוצת הרכב של קרסו מוטורס מסר: "המכוניות החשמליות צפויות להיות אלטרנטיבה חדשנית וכלכלית. בחרנו בטכנולוגיה של טעינה מהירה המייצרת מודל כלכלי ראציונלי ובר קיימא באמצעות נגישות טעינה זמינה, נוחות מרבית ועלות אחזקה טובה מאוד. בחרנו מודל פשוט: אנו נמכור את הרכב יחד עם הסוללה וללא כל חיוב חודשי נוסף. הלקוח יתחבר לחשמל ישירות וללא עלויות תיווך".

 

יונה פוגל מנכ"ל קבוצת פז ציין כי: "שיתוף הפעולה מאפשר לנו להרחיב את מגוון השירותים שפז מעניקה לנהג. פז היא כבר מזמן לא רק תחנת דלק, אלא One stop shop לצרכי הנהג באשר הם. פז תמשיך לאתר ולספק את כל צרכי משתמשי הכביש החל מסוגי האנרגיה השונים המניעים את כלי הרכב דרך, השלמת מוצרים הנדרשים לביתו ועד לקפה ומאפה המניעים את הנהג ושומרים על ערנותו."

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות