רנו K-ZE: קרוסאובר עירוני חשמלי

רנו K-ZE חשמלית
רנו K-ZE - קרוסאובר עירוני חשמלי.

הקרוסאובר K-ZE החשמלי קטן וזול מהזואי ובעל טווח נסיעה של 250 ק״מ. החל משנת 2020 רנו תחל לשווק גרסאות היברידיות לקליאו, קפצ׳ור ומגאן.

 

רנו מציגה בתערוכת פריז 2018 קונספט לקרוסאובר עירוני חשמלי, K-ZE, אותו היא תחל לשווק בסין החל משנת 2019 ובהמשך גם באירופה. רנו בטיחה כי דגם הייצור של ה-K-ZE יהיה שונה רק במעט מדגם הקונספט והוא יציע טווח נסיעה של 250 ק״מ (בתקן NDEC המיושן).

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בנוסף להצגתו של ה-K-ZE, נשיא רנו-ניסאן, קרלוס גוהן, הכריז כי החל משנת 2020 רנו תחל לשווק גרסה היברידית לקליאו החדשה וגרסאות פלאג-אין לקפצ׳ור ולמגאן. ברנו נמנעו בעבר מפיתוח של דגמים היברידיים והעדיפו לדלג על שלב הביניים הזה ולפתח רכבים חשמליים מלאים במקום, אך הצורך במתן אלטרנטיבה למנועי הדיזל לאור כניסתן של תקנות זיהום חדשות ומחמירות באירופה החל משנת 2020, חייבו את החברה לפתח גם מערכות היברידיות.

רנו K-ZE מבוסס על פלטפורמת CMF-A והוא דומה בגודלו לרנו קוויד (Kwid), הקרוסאובר העירוני של רנו לשווקים מתפתחים, כך שמדובר בדגם קטן וזול יותר מהזואי החשמלית.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • שמחה

    אל תתפתו לקנות רנו אל תתפתו לצריכת דלק כי הישיבה אחר"כ במוסכים והתקלות החוזרות ונשנות והשירות הגרוע והחוסר מקצועיות במוסכים לא שווים את הקצת חיסכון בזיהום ובצריכת דלק
    כאחד שהתאכזב ורוקן את הכיס על רנו

    כתובת URL מקוצרת: