שברולט בולט החשמלית נחשפת בגרסת הייצור

שברולט חושפת את גרסת הייצור של הבולט החשמלית שתשווק בסוף 2016 ותציע טווח נסיעה חשמלי של יותר מ- 320 ק"מ.

2016 שברולט בולט
שברולט חושפת את הבולט בגרסת הייצור הסופית של הדגם.

שברולט מנצלת את תערוכת הטכנולוגיה CES בלאס וגאס בכדי לחשוף לראשונה את גרסת הייצור של שברולט בולט החשמלית , שנה בדיוק לאחר שהדגם הוצג כקונספט בתערוכת דטריוט 2015. הבולט החשמלית צפויה לשאת תג מחיר של מתחת ל-30,000 דולר (לאחר הטבת מס פדראלית) ושיווקה בשוק האמריקאי יחל לקראת סוף 2016.

 

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

שברולט עדיין לא חושפת פרטים רבים על הדגם, את זאת היא צפויה לעשות בשבוע הבא כאשר הדגם יוצג בתערוכת דטרויט, אך היא כן מציינת שטווח הנסיעה החשמלי של הדגם הוא מעל ל-320 ק"מ. הדגם יעשה שימוש בנתונים כגון היסטוריית הנהיגה, תוואי הדרך, השעה ביום, מזג האוויר ועוד בכדי לחזות את טווח הנסיעה האפשרי. מערכת הניווט תציג לנהג אפשרות לבחור במסלול אופטימלי להארכת טווח הנסיעה וכמובן שתציג על גבי המפה עמדות טעינה שבדך.

 

בתא הנוסעים, אותו שברולט עדיין לא חשפה, נמצא מערכת MyLink עם מסך "10.2 גדול ממדים הכולל תצוגה של ווידג'טים ואפשרות לשינוי התצוגה כמו במכשיר סלולרי. המראה המרכזית ברכב היא מסך עם מצלמה אחורית ומספר מצלמות נוספות יספקו לנהג מבט של 360 מעלות על הנעשה מסביב לרכב. לרשות הנהג אפליקציה סלוללרית המאפשרת לצפות במצב הטעינה של הסוללה, התנעה מרחוק, תפעול המזגן ברכב ועוד.

 

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות