תכירו את לוח המחוונים הדיגיטלי החדש של ב.מ.וו

לוח המחוונים הדיגיטלי החדש של ב.מ.וו
לוח המחוונים הדיגיטלי החדש של ב.מ.וו.

ב.מ.וו מצטרפת למרצדס ואודי ומציגה לוח מחוונים דיגיטלי מלא אותו נפגוש בקרוב בדגמים הבכירים והחדשים של החברה.

 

ב.מ.וו אמנם עושה שימוש בלוח מחוונים דיגיטלי מזה שנים, אך היא תמיד הקפידה שזה יראה כמו לוח המחוונים המסורתי שלה עם שני שעונים עגולים וגדולים עבור הסל"ד והמהירות ושני שעונים עגולים וקטנים בצידי לוח המחוונים עבור מד הדלק וחום המנוע.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כעת, ב.מ.וו שוברת את המסורת ומצטרפת לאודי ומרצדס עם לוח מחוונים דיגיטלי מלא, עליו היא כבר רמזה בשנה שעברה עם הקונספט לסדרה 8. לוח מחוונים דיגיטלי מלא פותח עבור החברה שפע של אפשרויות לתצוגה של מידע ישירות מול עיני הנהג, כגון מסך מלא של מערכת הניווט, תצוגה ייעודית למצבי נהיגה שונים ועוד. את לוח המחוונים החדש נפגוש בקרוב בסדרה 7, סדרה 8 וב-X7 הענק.

 

לוח המחוונים הדיגיטלי החדש של ב.מ.וו
חדש (עליון) מול הנוכחי.

יחד עם לוח המחוונים החדש, ב.מ.וו הציגה באירוע ה-“Digital Day” שלה גם גרסה מעודכנת למערכת המולטימדיה שלה "BMW Operating System 7.0" כאשר המוטיב המרכזי שלה הוא התאמה אישית לנהג. כך לדוגמה לקראת הגעה ליעד המערכת תציג לנהג מקומות חניה אפשריים, לנהג אפשרות שליטה על סידור התפריטים והאייקונים בכל מסך של המערכת ועוד. תפעול המערכת אפשרי באמצעות פקודה קולית, מחוות ידיים וכמובן באמצעות מערך השליטה iDrive בין המושבים הקדמיים. ב.מ.וו מציינת כי המערכת כבר מוכנה לדור הבא (5G) של הרשת הסלולרית, לטובת עדכון אונליין של מפות ברזולוציה גבוהה לדוגמה, אך התמיכה בפועל תהיה רק בעשור הבא.

 

ב.מ.וו לוח מחוונים דיגיטלי
מצב ECO.
ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות