×

אזהרה

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 888

800 קילומטר על חשמל – קוואנט F

החברה הקטנה מליכטנשטיין תציג בתערוכת ז'נבה מכונית ספורט 4 מושבים חשמלית עם 1090 כ"ס וטווח נסיעה חשמלי של 800 ק"מ.

קוואנט F

חברת נאנו-פלואוסל (nanoFlowcell) מליכטנשטיין תציג בתערוכת ז'נבה את הקוואנט אף (Quant F), קונספט למכונית ספורט/יוקרה חשמלית שתתחרה לדוגמה בטסלה מודל S החשמלית. הקוואנט F היא גלגול מתקדם יותר של קונספט כמעט וזהה שהחברה הציגה בשנה שעברה, אך הפעם לדגם הספק מרבי של 1090 כ"ס לעומת "רק" 925" כ"ס בדגם הקונספט הקודם.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הקוואנט F היא לא מכונית חשמלית רגילה עם טעינה מרשת החשמל כמו טסלה מודל S, היא גם לא מכונית חשמלית על בסיס תא דלק מימני כמו טויוטה מיראי החדשה. הקוואנט F עושה שימוש בשני מכלים של נוזל יוני בנפח של 250 ליטר האחד – אחד במטען חיובי ואחד במטען שלילי. לפי החברה עקרון הפעולה של הסוללה הנוזלית הזו דומה לעקרון הפעולה של תא דלק מימני.

 

בדגם החדש החברה הצליחה לייצר מתח הדקים של 735V לעומת 600V בלבד בדגם הקונספט הקודם ומכאן גם תוספת ההספק, המהירות המרבית עומדת על 300 קמ"ש ונתון התאוצה על פחות מ-3 שניות ל-100 קמ"ש. לפי החברה המערכת המשופרת אפשרה להם בנוסף גם להגדיל את טווח הנסיעה ב-30%. לדגם ארבעה מנועים חשמליים, אחד בכל גלגל, ותיבת 2 הילוכים שפותחה בחברה במיוחד עבור הדגם.

 

הקוואנט F היא מכונית בעלת 4 מושבים המרכב כולו מבוסס על סיבי פחמן ומידות הדגם גדולות למדי עם אורך של 5.26 מטר, רוחב של 2.02 מטר, גובה של 1.36 מטר ובסיס גלגלים של 3.20 מטר.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • לא נמצאו תגובות