מבצעי רכב אחרונים

מבצע שלמה Sixt ובנק הפועלים: החזר כספי ומימון

10% החזר כספי 'Cash Back' ומימון מסובסד יוצעו במסגרת מבצע משותף של שלומה Sixt ובנק הפועלים.

פועלים cash back ושלמה סיקסט במבצע

שלמה Sixt מכירת רכב מיד ראשונה, מקבוצת שלמה Sixt, משתפת פעולה עם מועדון הצרכנות Cash Back של בנק הפועלים. במסגרת זו, תציע החברה 10% החזר כספי ברכישת רכב מיד ראשונה, כמו גם אפשרות לתשלום 40 אלף ש"ח ב- 40 תשלומים שווים, ללא ריבית וללא הצמדה ומנוי שטיפומט לשנה. ההחזר הכספי מוגבל לגובה של 1,000 ש"ח. שיתוף הפעולה מתבצע בכל סניפי שלמה Sixt מכירת רכב מיד ראשונה, בפריסה ארצית.

לייעוץ חינם ברכישת רכב חדש ומשומש: התקשרו ל-03-9058081 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

טל בר לב, מנכ"ל שלמה Sixt מכירת רכב מיד ראשונה: "מדובר בשיתוף פעולה בין שתי החברות הגדולות בתחומן במשק הישראלי. יצאנו השבוע בקמפיין פרסומי משותף, במסגרתו יוענקו הטבות נוספות ללקוחות הבנק, בנוסף להחזר הכספי. ההטבות הן משמעותיות ביותר ולכן הגבלנו את המבצע לשבועיים בלבד".

 

שלמה Sixt מכירת רכב מיד ראשונה משמשת כזרוע המכירה של כל רכבי ההשכרה והליסינג התפעולי של הקבוצה. החברה מוכרת כלי רכב מיד ראשונה, שגילם עד שלוש שנים. החברה מעניקה תנאי מימון אטרקטיביים, תקופת אחריות לשנה, אופציות טרייד-אין, פוליסות ביטוח גמישות ומגוון רחב של דגמים, המוצעים לקהל הלקוחות. לקבוצה 28 סניפים בפריסה ארצית.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
הוספת תגובה

תגובות (1)

קבל התראות על תגובות חדשות:
  • משה אורן

    במוקד המכירות שלכם מסרה לי גב שושי כלקוח המציג כרטיס אשמורת אני רשאי לפרוס סך של 40000 שח ממחיר הרכב ל40 תשלומים.מנהל סמיף חוצות המפרץ בחיפה לא קיבל את בקשתי להסדר שהוצע לי ואמר שהמידע שנמסר לי מקורו בטעות. בדרך כלל הגורם המטעה צריך לשאת במחיר הטעות אבל במקרה שלי במקום לבטל את העיסקה נאלצתי לשלם רק 20000שח במשך 12 ח ו וסכום של עשרות אלפים בתשלום אחד <br />האם החברה אינה חייבת לעמוד בתנאים שהובטחו לי במשרדיה הראשיים ?

    כתובת URL מקוצרת: